Romantyczne tapety walentynkowe zamiast kartek: pomysł na prezent i dekorację domu

2017-09-18 16:44 Redakcja

Czy gdy zbliżają się walentynki, macie problem z tym, jaki wybrać prezent dla swojej połówki? Polecamy coś niestandardowego: romantyczne tapety walentynkowe na ścianę. Najlepiej sprawdzają się fototapety z wielkoformatowymi motywami dekoracyjnymi. Gdy święto zakochanych minie, można je sprytnie i łatwo odkleić. Poznajcie galerię pomysłów na walentynkowe fototapety.

Czy kartki na walentynki muszą być sztampowe? W obawie przed otrzymaniem kolejnej pękatej bombonierki (i związanych z tym „konsekwencji” do spalenia na siłowni), postanowiliśmy zaproponować alternatywne podejście do walentynkowego prezentu: tapety romantyczne na ścianę.

Zamiast kartki na walentynki: tapety walentynkowe na ścianie

Możliwości fototapet są ogromne! Ich aplikacja na ścianie jest szybka, prosta i nie trzeba się przy tym pobrudzić klejem. Mnogość wzorów i ich wysoka jakość rozbudza wyobraźnię i tworzy przyjemny nastrój. Dlaczego by nie przełożyć tych zalet na sezonowe okazje? Romantyczna fototapeta, nawet niewielkich rozmiarów, może być bardzo oryginalnym miłosnym wyznaniem. W zależności od upodobań domowników wzór może być dyskretny lub wielkoformatowy. Może ograniczać się do ściany w sypialni albo pojawić się w większej ilości – także w przedpokoju i jadalni.

Nie tylko tapety walentynkowe – co do nich dodać w wystroju?

Dla osób bardziej kreatywnych świetną propozycję stanowią romantyczne zagłówki z poduszek. Jeśli jednak zdecydujemy się na bardziej konwencjonalny prezent, możemy samodzielnie zapakować niespodziankę w pudełko w kształcie serca w wersji zrób to sam. Zawsze przemiłym walentynkowym akcentem będzie autorska, uroczysta kolacja.

..  Kolacja na walentynki: co przygotować? PRZEPISY >>>

..  Walentynkowe dekoracje ścienne – dla romantycznych dusz >>>

Styl romantyczny we wnętrzach: GALERIE ZDJĘĆ

Walentynki stanowią świetną okazję, by uwolnić z serca pokłady romantyzmu. Ale różne wcielenia przytulnej, romantycznej konwencji aranżowania wnętrz równie dobrze sprawdzają się na co dzień. Dowody? W galeriach zdjęć!