Wystrój wnętrz: październik i listopad pod znakiem dyni! INSPIRACJE

2021-10-13 12:48

Taka jest prawda: jesienne miesiące upływają nam pod znakiem dyni. Gotujemy zupę z dyni, robimy pure z dyni. Ale przede wszystkim dekorujemy mieszkanie. Dyniami prawdziwymi, ceramicznymi, ustawiamy lampiony i świeczniki w kształcie dyni. Zobaczcie pomysły na dyniowe dodatki dekoracyjne!

Dynia jest bardzo wdzięcznym warzywem. Można ja nie tylko przetwarzać kulinarnie na różne sposoby, ale można nią także dekorować mieszkanie. Dodatki dekoracyjne wykonane samodzielnie lub z pomocą dziecka są piękne i wyjątkowe jednak bardzo nietrwałe. Dlatego w sklepach pojawia się mnóstwo różnych dodatków do domu z motywem dyni. W kształcie dyni znajdziemy kubki, misy, wazy do zupy, pojemniki na drobiazgi, świeczniki, lampiony itd. Są także poszewki na poduszki, ściereczki kuchenne i obrusy z motywami dyni lub chociaż w kolorze dyni.

Dodatki do domu: w kształcie dyni, z motywem dyni, w kolorze dyni…

Jesień to czas odpoczynku po upalnym i intensywnym lecie. Jest coraz chłodniej, dni robią się coraz krótsze, więcej czasu spędzamy więc w domu. Dlatego mamy chęć na rozgrzewające domowe posiłki z jesiennych warzyw.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE:

20 pomysłów na niesamowitą dynię na HALLOWEEN

Mamy też teraz czas na dekorowanie mieszkań. Na stole pojawiają się pyszne potrawy z dyni, często podawane w ceramicznych naczyniach w kształcie dyni lub w prawdziwych miniaturowych, specjalnie wydrążonych do tego celu warzywach. Najpiękniejsze są dodatki dekoracyjne przygotowane własnoręcznie. Są wyjątkowe, u nikogo nie znajdziemy identycznych. Jednak dekoracje z prawdziwych dyń są wyjątkowo krótkotrwałe – szybko więdną. Dlatego popularnością cieszą się naczynia i dodatki ceramiczne w kształcie dyni. Jest też mnóstwo tekstyliów czyli obrusów, bieżników, ściereczek kuchennych, czy poszewek na poduszki z motywem lub w kolorze dyni.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE