Wystrój wnętrz: jakie wzory i kolory dodatków dekoracyjnych zawładną jesienią?

2015-08-17 12:54 Monika Czerwińska-Konarska

Wystrój wnętrz zmienia się wraz z porami roku. Modne dodatki dekoracyjne to nietypowe dla jesieni wzory kwiatowe i kolory. Zobacz jesienne dekoracje, czyli to co przygotowali dla nas projektanci na nadchodzącą jesień, a okaże się, że wcale nie będzie taka straszna! Modne dodatki dekoracyjne są przede wszystkim miękkie i przytulne...

Nadchodzi jesień. Niesie ze sobą zmiany. Nie tylko za zewnątrz, ale także wśród wystroju wnętrz i dodatków dekoracyjnych. Nareszcie projektantom udało się nas czymś zaskoczyć przygotowując jesienne dekoracje. W dodatkach dekoracyjnych pokazały się nie tylko nietypowe jak na tę porę roku kolory, ale i wzory. Oto wystrój wnętrz na jesień.

Zobacz: kwiatowe dekoracje ścian

Kto by przypuszczał, że jesienią w trendach dotyczących wystroju wnętrz znajdziemy dodatki dekoracyjne do domu ozdobione wzorami kwiatowymi w odcieniu jasnego różu?

Wystrój wnętrz: jakie wzory na dodatkach dekoracyjnych będą modne jesienią?

Czy to nam się podoba czy nie, nadchodzi jesień. Następna  pora roku zawsze przynosi ze sobą coś nowego w wystroju wnętrz. Tym razem będą to jesienne dekoracje we wzory kwiatowe. Czyli coś raczej nieoczywistego. Z jesienią kojarzyły się do tej pory liście i drzewa. Ale to chyba dobrze, że coś się zmienia? Ale żeby wzory kwiatowe nie kojarzyły się z wiosną i latem pokazują się w zupełnie innej kolorystyce. Chociaż proponowana kolorystyka dodatków na jesień 2015 też nie jest oczywista.

Zobacz: modne kolory wnętrz na jesień

Do wzorów kwiatowych dobieramy oczywiście gładkie dodatki dekoracyjne. Z miękkiego aksamitu lub miękkie kudłacze. Powstaje zestawienie niecodzienne, bardzo ciekawe. Polecamy! Warto spróbować pobawić się proponowanymi, na nadchodzącą jesień, dodatkami dekoracyjnymi.

Wystrój wnętrz: kolory dodatków na jesień

Tak jak wzory, tak i proponowana kolorystyka na nadchodząca jesień jest nieoczywista. W ty sezonie w wystroju wnętrz zamiast tradycyjnych rudości i rdzy na tle zieleni w odcieniu khaki oraz brązów w dodatkach dekoracyjnych, projektanci proponują nam kolor szary, czyli Burzową pogodę, szmaragdowy – Zatoka Biskajska, czy Kaszmirowy Róż. Kolory znakomicie komponują się z pastelowymi kolorami szałwii i suszonych ziół. Okazuje się, że szare zasłony z różowym wzorem kwiatowym mogą idealnie odwrócić naszą uwagę od szarugi za oknem. Zupełnie inaczej, bo przyjemnie będzie jeść  przygotowany posiłek na jasnoróżowych talerzach. A szmaragdowe miękkie, aksamitne poduszki może przypomną nam upalne wakacje nad morzem? Kto wie? Warto wypróbować nowe propozycje projektantów. To tylko dodatki dekoracyjne, a nie duże inwestycje.

Wideo: jesienne dekoracja - poduszka

W wideo z cyklu zrób to sam pokazujemy jak uszyć poduszkę i ją ozdobić. Zobacz pomysły na jesienne dekoracje: szyjemy i ozdabiamy poduszki jesiennymi motywami.