Wielkanoc z designem. Świąteczne formy i foremki do pieczenia

2019-04-01 14:44

Wielkanoc za pasem. W wielu domach niedługo zacznie się maraton gotowania i wypieków. Przełammy kulinarną nudę! Wypróbujmy designerskie formy do pieczenia, które wprawią wszystkich gości w osłupienie.

Wielkanocne formy do ciasta

Jeśli chcemy zadbać o wyjątkowy wygląd wielkanocnego stołu, sięgnijmy po nowoczesne formy do pieczenia, które nadadzą wypiekom niepowtarzalny wygląd. W sklepie Fabryka Form znajdziemy szeroki wybór nowości. Wśród form znajdziemy takie, które nawiązują do wielkanocnych symboli, jak również wariacje na temat tradycyjnego kształtu ciast.

Fantazyjne formy marki Nordic Ware

Wśród produktów marki Nordic Ware znajdziemy propozycje klasyczne, formę w kształcie małych króliczków i efektowne formy z serii Brillance i Heritage, które zapewnią naszym wypiekom wygląd rodem z eleganckiej cukierni.

Dowolne ciasto w kształcie baranka

Znudzeni barankami z cukru lub chleba sięgnijmy po formę do ciasta w kształcie barana firmy Birkmann. Nadanie takiej tradycyjnej formy naszemu ciastu na pewno zrobi doskonałe wrażenie. Specjalna konstrukcja formy uczyni wypiek łatwym i przyjemnym.

Tradycyjne formy doskonałej jakości

Śmiało sięgnijmy też po klasykę foremek do ciastek. Foremki firmy Birkmann w kształcie królika lub jajka – to dobrze sprawdzony sposób na wypieki, które nie pozwolą na nudę ani podczas pieczenia, ani w trakcie jedzenia. Szczególną propozycją będą szablony do ozdabiania ciastek marki Birkmann. Ozdabianie ciastek jeszcze nigdy nie było tak proste!

Nie zapomnijmy też o wygodnych i estetycznych papilotkach do muffinów marki Nicolas Vahe.