Prezent na walentynki dla dziewczyny, narzeczonej, żony. Co kupić?

2019-01-01 10:11 Redakcja

Zastanawiasz się jak spędzić ten dzień we dwoje w cudownym nastroju? Wybierz urocze dodatki do domu, które będą miłym prezentem dla sympatii i umilą wam czas. Kiedy jak nie w walentynki, będzie na to lepszy moment? Pokazujemy kilka propozycji od serca na walentynki.

Czym sprawić radość ukochanej z okazji walentynek? Co jej podarować, aby dać wyraz uczuciom? Większość kobiet na pewno ucieszy się z drobiazgu z przesłaniem, np. filiżanki ozdobionej napisem, który na co dzień będzie przypominać o twoich uczuciach. Możesz też postawić na dekoracyjne drobiazgi do domu z motywującym cytatem czy hasłami kojarzącymi się z miłością i dniem zakochanych.

.. Jak nakryć stół do walentynkowej kolacji? INSPIRUJĄCE STYLIZACJE

Praktyczne przedmioty do mieszkania udekorowane symbolem miłości również się sprawdzą – np. sztućce ozdobione serduszkiem, akcesoria do ciast czy forma do pieczenia w tym kształcie. A jeśli twoja wybranka nie lubi tak oczywistych motywów spraw jej elegancki prezent, dzięki któremu poczuje się wyjątkowa – pościel w kolorze czerwieni czy designerski stojak na biżuterię (najlepiej z dodatkiem w postaci kolczyków, bransoletki czy łańcuszka).

.. Prezent na walentynki dla chłopaka, narzeczonego, męża. Co kupić? GALERIA INSPIRACJI

Prezent walentynkowy może być rzeczowy, ale możemy się pokusić o przygotowanie na przykład uroczystej i wyjątkowej kolacji walentynkowej. Miłym wstępem do Walentynek może być także pomysłowa dekoracja domu na walentynkowy wieczór. Zawsze świetnym prezentem z okazji tego święta jest trójwymiarowa karta na walentynki. Dlatego prezenty walentynkowe dla niej i dla niego nie muszą być bardzo serio. Ważne by sprawiły przyjemność i wywołały uśmiech. By ukochana osoba wiedziała, że przygotowując czy kupując prezent, chcieliśmy sprawić przyjemność i myśleliśmy o niejkostki lodu w kształcie serc.