Oryginalne ramki na zdjęcia: jak stworzyć unikalną galerię zdjęć w domu?

2016-02-10 16:46 Redakcja

Jak za pomocą oryginalnych ramek na zdjęcia stworzyć wyjątkową galerię zdjęć w naszym wnętrzu? Jak ciekawie eksponować w ramkach na zdjęcia rodzinne fotografie, pamiątki z podróży czy ulubione talizmany i własnoręcznie zrobione kolaże? Zainspiruj się naszymi propozycjami!

Ramki na zdjęcia na straży ciepłych chwil? Kolekcjonowanie najmilszych wspomnień warto eksponować w swoim wnętrzu, by w chwilach zmęczenia czy zniechęcenia móc po jednym nań spojrzeniu naładować wyczerpane baterie entuzjazmu. Jak stworzyć wyjątkową i w całości spersonalizowaną galerię zdjęć w swoim wnętrzu? Z pomocą przyjdzie nam nasza kreatywność i oryginalne ramki na zdjęcia!

Zobacz też: Ramki na ścianę: 40 inspiracji, jak udekorować ściany ramkami na zdjęcia>>

Ramki na zdjęcia: poszalej z kreatywnością

Oryginalne ramki na zdjęcia to dziś nie problem. Większy mieć będziemy z wyborem tej "w naszym stylu", w stylu wsnętrza czy wystarczająco oryginalnej i ciekawej, spełniającej nasze estetyczne wymogi i oczekiwania. Jeśli podoba nam się zbyt wiele i mamy problem z decyzją - przekujmy słabość w walor! Galeria wyjątkowości, którą stworzyć możemy przekornie z niepasujących do niczego w mieszkaniu (ani do siebie nawzajem) ramek na zdjęcia, to będzie strzał w dziesiątkę. Zadbajmy jedynie o neutralne tło (jednolity kolor ściany w tle) i ułóżmy z rozproszonych ramek ścienny kolaż. Różnorodność zebrana w jednym spójnym miejscu (na wybranej ścianie) stanie się odrębnym bytem dekoracyjnym w naszym wnętrzu, nie przeszkadzając bynajmniej stonowanej czy wręcz ascetycznej, nowoczesnej aranżacji wokół.