Nowoczesne donice na taras. Piękne osłonki na doniczki Pepco, Sinsay, Tedi, Castorama

2024-05-20 11:24

Stylowe osłonki na doniczki dodadzą uroku Twojemu ogrodowi czy mieszkaniu. Postawione na tarasie będą przyciągać wzrok i pięknie komponować się z roślinami. Jakie osłonki są teraz naprawdę modne? Świetnie wyglądają dodatki wykonane z betonu czy rattanu. Osłonki z twarzą czy z wizerunkiem Buddy są niezwykle chętnie wybierane. Co znaleźliśmy w znanych sklepach? Zobacz ZDJĘCIA i ceny.

Spis treści

  1. Stylowe osłonki na doniczki
  2. Nietypowe osłonki na doniczki
  3. Osłonki na doniczki Pepco, Tedi, Sinsay, Leroy Merlin, Castorama

Stylowe osłonki na doniczki

Osłonki wykonane z betonu, gipsu czy wikliny dodadzą naturalnego uroku każdemu pomieszczeniu. Świetnie prezentują się też na tarasie, a modne wzory i tekstury pozwolą dopasować je do różnych stylów wnętrzarskich. 

Za stylowe można też uznać doniczki z ręcznie malowanymi wzorami lub wzorami inspirowanymi sztuką ludową. To świetny wybór, jeśli lub styl rustykalny czy boho.

Nietypowe osłonki na doniczki

Osłonki wykonane z recyklingowanych materiałów, takich jak butelki czy puszki po konserwach, będą nie tylko oryginalnym, ale też ekologicznym dodatkiem.

Świetnie sprawdzą się też doniczki ozdobione dekoracyjnymi tkaninami. Zwyczajne, szare doniczki mogą stać się pięknym, etnicznym akcentem w Twoim domu i ogrodzie.

Osłonki na doniczki Pepco, Tedi, Sinsay, Leroy Merlin, Castorama

Niedrogie doniczki to te wykonane z metalu lub samodzielnie przez Ciebie. To proste! Wystarczy mieć odpowiednią formę i zalać ją przygotowaną masą. Możesz zdecydować się na beton architektoniczny, która będzie pasował do stylu industrialnego.

Sprawdź:

#MuratorOgroduje: Nawożenie trawnika
Materiał sponsorowany