Na bogato i w kolorze. Wyjątkowa kolekcja porcelany od Swarovski x Rosenthal

2022-08-05 6:19
rosenthal i swarovski
Autor: materiały prasowe

Co się stanie, gdy biżuteryjny gigant połączy siły z legendarnym producentem porcelany? Na pewno coś nietuzinkowego i oryginalnego. Taka właśnie jest kolekcja Signum, która powstała przy współpracy marek Rosenthal i Swarovski. Jest już dostępna w sprzedaży!

Kolekcja SIGNUM od Swarovski x Rosenthal

Kolekcja Signum to soczyste kolory, intrygująca forma i najwyższa jakość wykonania. W jej skład wchodzą talerze – duże i deserowe, filiżanki ze spodkami (do kawy i do herbaty), dzbanki, mleczniki i cukiernice.

- Ta kolekcja to nowy sposób na upiększenie sobie życia. Lubimy przyozdabiać się biżuterią, ale czerpiemy również radość z tej zabawnej i jednocześnie eleganckiej kolekcji, wzbogacając o nią swoje życie i sprawiając, że i ono staje się piękniejsze. - mówi Giovanna Engelbert, Dyrektor Kreatywna marki Swarovski i autorka kolekcji. Za realizację projektu odpowiadają natomiast specjaliści marki Rosenthal.

swarovski
Autor: materiały prasowe

W kolekcji Signum doskonale widać ponad stuletnią spuściznę i rzemieślniczy kunszt obu firm. Pełno tu odwołań do charakterystycznych dla marek kolorów, kształtów i motywów, m.in. ośmiokąta, inspiracji wiedeńską secesją, kryształów i mocnych kolorów. Są też charakterystyczne dla marki Swarovski złote łabędzie i subtelne złote dodatki.

swarovski
Autor: materiały prasowe

- Naszą pasją jest tworzenie takich kolekcji porcelany, które przywołują wyjątkowe wspomnienia i łączą ludzi na całym świecie. To założenie podziela także marka Swarovski, ponieważ jej dzieła są źródłem radości i inspiracji. Kolekcja Signum to spełnienie obu tych dążeń. - mówi Mads Ryder, dyrektor firmy Rosenthal.

Kolekcja Signum dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych: zielonym, niebieskim, różowym i pomarańczowym. Dzięki stylistycznej spójności poszczególne elementy zestawów można ze sobą mieszać, tworząc oryginalna, ale jednocześnie elegancką dekorację stołu.

swarovski
Autor: materiały prasowe
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE