Modna aranżacja wnętrz: motyw roślinny. Ładne printy we wnętrzach

2015-01-21 15:38

Modna aranżacja wnętrz powinna uwzględnić motywy roślinne. Roślinne printy w aranżacji wnętrz pojawiają się na tkaninach, tapetach i meblach. Aranżacja wnętrz z przeskalowanym, roślinnym wzorem to detal, który przykuwa uwagę!

W modnych wnętrzach znajdziemy rośliny. Tym razem rośliny są nie tylko żywe i zielone - modne są także roślinne printy i wzory. W aranżacji wnętrz dobrze sprawdzą się dodatki z wzorami liści, drzew, kwiatów. Zdobią je poduszki, narzuty, obrusy, zasłony a nawet dywany. Rośliny ładnie wyglądają także na ścianie – jako tapety i fototapety.

Aranżacja wnętrz: drobna łączka

Zielony motyw powinien być drobny i delikatny, aby nie wprowadzać do wnętrza bałaganu. Jeśli decydujemy się na duży wzór, dobrze aby było on wiodącą ozdobą aranżacyjną. Ciekawą propozycją są również meble, na których obiciowe tkaniny wytłoczone są w roślinne wzory. Sprawdzą się na nich też ciekawe printy i nadruki.

Aranżacja wnętrza z roslinnymi wzorami jest nie tylko bardzo na czasie, ale przede wszystkim wprowadza do wnętrz harmonię i łagodność roślinnego świata.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE