Modna aranżacja wnętrz: motyw roślinny. Ładne printy we wnętrzach

2015-01-21 15:38

Modna aranżacja wnętrz powinna uwzględnić motywy roślinne. Roślinne printy w aranżacji wnętrz pojawiają się na tkaninach, tapetach i meblach. Aranżacja wnętrz z przeskalowanym, roślinnym wzorem to detal, który przykuwa uwagę!

W modnych wnętrzach znajdziemy rośliny. Tym razem rośliny są nie tylko żywe i zielone - modne są także roślinne printy i wzory. W aranżacji wnętrz dobrze sprawdzą się dodatki z wzorami liści, drzew, kwiatów. Zdobią je poduszki, narzuty, obrusy, zasłony a nawet dywany. Rośliny ładnie wyglądają także na ścianie – jako tapety i fototapety.

Aranżacja wnętrz: drobna łączka

Zielony motyw powinien być drobny i delikatny, aby nie wprowadzać do wnętrza bałaganu. Jeśli decydujemy się na duży wzór, dobrze aby było on wiodącą ozdobą aranżacyjną. Ciekawą propozycją są również meble, na których obiciowe tkaniny wytłoczone są w roślinne wzory. Sprawdzą się na nich też ciekawe printy i nadruki.

Aranżacja wnętrza z roslinnymi wzorami jest nie tylko bardzo na czasie, ale przede wszystkim wprowadza do wnętrz harmonię i łagodność roślinnego świata.

Nasi Partnerzy polecają