Karnawałowa aranżacja stołu w stylu Hampton. Granat i marynarskie paski!

2017-12-27 9:29

Jak udekorować stół na sylwestra albo na przyjęcie karnawałowe? Może w coraz bardziej modnym stylu Hampton? Podpowiadamy jak zaaranżować stół na domowe przyjecie z granatem i marynarskimi paskami.

Styl Hampton wywodzi się ze stylu nowojorskiego. Oparty jest na symetrii, z detalami nawiązującymi do plaży oraz kolor granatowy. Obowiązkowe są także lśniące dodatki. Wybierzmy  więc granatowe podkładki pod białe talerze, talerzyki w kształcie ryby i lśniące małe bombki jako dekorację. Zimowym akcentem – karnawał jest przecież zimą – mogą być gałęzie choinki przyprószone sztucznym śniegiem,  w wiklinowych koszykach. Miłym akcentem w dekoracji karnawałowego stołu w stylu Hampton będą złote gwiazdki na serwetkach w biało – granatowe paseczki.

Jak udekorować stół karnawałowy w stylu Hampton?

Na prostokątnym, drewnianym stole rozłóż białe bieżniki – każdy bieżnik określi miejsca przy stole dla dwóch osób. Pod każdym nakryciem połóż grantowe podkładki – świetnie kontrastują z białymi talerzami. Na środku stołu pomiędzy talerzami ustaw dekorację: gałęzie z zielonym igliwiem przyprószonym śniegiem oraz cooler na wino musujące – możesz go umieścić na tacy ozdobionej drobnymi, srebrnymi  bombkami.

Czytaj też: modne drinki na sylwestra i karnawał

Miłym i zabawnym dodatkiem do nakrycia będą talerzyki w kształcie ryby – możesz na nich ułożyć sztućce, później mogą służyć jako talerzyki do przystawek. Na karnawałowym stole nie może zabraknąć serwetek – w eleganckim stylu Hampton świetnie sprawdzą się serwetki w biało  – granatowe paski oraz świec w srebrnych świecznikach.

Czytaj też: jak składać serwetki?