Jesienne WIANKI NA DRZWI: 10 pięknych dekoracji do domu

2013-09-23 12:09

Wianki na drzwi obowiązują nie tylko na Boże Narodzenie. Jesienią robimy piękne i kolorowe wianki na drzwi z liści i owoców. Ma być kolorowo i bogato! Wianki na drzwi: 10 zdjęć i pięknych inspiracji w galerii.

Spis treści

  1. Wianki na drzwi: wykorzystaj jesień
  2. Kolorowe wianki na drzwi

Wianek na drzwi kojarzy nam się z sezonem świątecznym. Popularne są wianki na drzwi na Boże Narodzenie, Wielkanoc, ale coraz częściej obserwujemy domy udekorowane pięknymi wiankami na różne okazje.

Wianki na drzwi: wykorzystaj jesień

Jesienne wianki na drzwi mogą być ciekawą dekoracją drzwi wejściowych, albo domu. Wianek będzie ciekawie wyglądał zawieszony na oknie, położony na półce, albo stanowiąc obręcz dla wazonu na stole. Inwencji na wianki jest mnóstwo, a wszystko zależy od naszej pomysłowości.

Kolorowe wianki na drzwi

Jesienią wianki na drzwi są wyjątkowo kolorowe. Sprawiają to liście w rdzawych barwach jesieni – czerwieni, żółci, brązie i pomarańczu. Dekoracyjne wianki są ozdobione także suszonymi owocami, jabłkami, jarzębiną a nawet szyszkami. W jesiennych wiankach doskonale będą również wyglądać suszone kwiaty i gałązki. Mimo suszonych składników, jesienne winaki tętnią życiem, a zasada jest jedna: ma być bogato i kolorowo!Zobacz w naszej galerii pomysły na piękne, jesienne wianki na drzwi!

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE