Dodatki do domu: 25 POMYSŁÓW na dodatki w kolorze żółtym

2014-08-21 17:11 Milena Tuzimek

Nasycone kolory zyskują na popularności. Jeśli chcecie wprowadzić do swojego wnętrza mocny kolor, koniecznie zastanówcie się na żółtym. Ten kolor nada charakteru i ożywi każde wnętrze. Oto 25 PROPOZYCJI na dodatki w żółtym kolorze!

Żółty kolor ożywia wnętrze i nadaje mu słonecznego kolorytu. Mocne, nasycone kolory doskonale sprawdzają się we współczesnych wnętrzach. Minimalizm i surowy styl skandynawski to idealne tło, pozwalające wyeksponować kolor słońca, który komponuje się z bielą, czernią i szarością. Kolor żółty nie tylko ożywia wnętrza, ale sprawia też, że stają się one pełne pozytywnej energii. Nawet jeśli nie przepadasz za mocnym kolorem w meblach, jeśli chodzi o dodatki - tu sprawa wygląda zupełnie inaczej. Mocny kolor w dodatkach ożywi monochromatyczny wystrój wnętrza, nie generując w podstawowe jego wyposażenie. Dzięki żółtym dodatkom w kilka chwil odmienimy nawet najprostsze wnętrze, a żółty jako akcent w mieszkaniu doda mu energii i wigoru!

Dodatki do domu: gdzie najlepiej sprawdzą się dodatki w kolorze żółtym?

Kolor żółty doskonale sprawdza się w roli elementu, który pozwala nam wyeksponować konkretne miejsce w wybranym wnętrzu. Wystarczy, że na fotelu w gabinecie czy kąciku do czytania położymy dekoracyjną poduszkę w tym kolorze, a będzie on nie tylko rozświetlony, ale skupi też uwagę, nie tylko naszą. Kolor cytrynowy doskonale sprawdzi się w białych kuchniach. Możemy zdecydować się na lampę nad stołem w tym kolorze lub na kilka dodatków, które wyeksponowane na kuchennym blacie będą doskonałym uzupełnieniem całej aranżacji. Żółty idealnie pasuje do prostych, minimalistycznych wnętrz i kolorowych, pop-artowych aranżacji. Decydując się na dodatki w tym kolorze warto pamiętać, że żółty najlepiej wygląda z bielą, zielenią i szarością. Powinniśmy ostrożnie zestawiać kolor żółty z czernią i fioletem. Tak silne zestawienie może umiemożliwić spokojny relaks we własnym mieszkaniu. Jednak rozwiązanie tkwi w odpowiednich proporcjach, a umiejętny dobór dodatków w tych kolorach nie wyklucza tak intensywnych par kolorów we wnętrzu. Jeśli jesteście fanami dodatków w mocnych, nasyconych kolorach koniecznie zajrzyjcie do galerii! Znajdziecie tam 25 propozycji na żółte dodatki w przystępnych cenach!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Z czerwcowym „M jak Mieszkanie” w sezon letni wkraczamy pełni optymizmu – z fantazją, lekkością i w kolorze! Pomogą w tym rozwiązania, meble i dodatki, które poprawią nasz komfort wypoczynku i pozwolą poczuć się jak na wakacjach.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2021