DEKORACJE ŚLUBNE: świece. Ozdabiamy stół i salę weselną

2013-08-20 11:24

Dekoracje ślubne należy zaplanować odpowiednio wcześnie, aby wszystkie elementy dekoracji sali weselnej i stołu pasowały do siebie. Świece to dekoracje ślubne, która stworzą uroczysty nastrój. W galerii znajdziesz 10 pomysłów na ładne dekoracje na ślub ze świec.

Dekoracja sali weselnej nie może się obyć bez nastrojowego światła, a takie właśnie zapewnią świece. Dekoracje ślubne z wykorzystaniem świec mogą przybrać różnorodne formy – wszystko zależy od koncepcji, rodzaju świec i pomysłu na wystrój sali.

Dekoracje ślubne: świece na sali weselnej

Świece mogą kolorystycznie pasować do kompozycji barw, jaką wykorzystujemy w dekoracji sali weselnej, ale niekoniecznie – kolor świec może być swoistym kontrastem i stanowić przeciwwagę na monotonnych pasteli i bieli. Najbardziej klasyczne będą świece białe, jeśli nie chcemy decydować się na odrobinę ekstrawagancji. Biały kolor takiej dekoracji ślubnej doskonale będzie współgrał z charakterem uroczystości.

Dekoracje ślubne: świece na przyjęciu

Wybór rodzaju świec na stole i w dekoracji sali weselnej zależy od charakteru naszego przyjęcia. Na kameralne spotkanie, przy stołach, w niewielkim gronie możemy wybrać dostojne, wysokie świece w ozdobnych świecznikach. Ustawione na stole na pewno zwrócą uwagę gości i będą dawać miłe światło podczas kolacji. Zupełnie inny rodzaj świec jako ślubnej dekoracji wybierzmy na huczne wesele z tańcami i mnóstwem gości, którzy nie będą głownie zasiadać za stołem. Małe, drobne świeczki (tealighty), ustawione na stołach bądź powkładane między kwiaty czy do wazonów i pojemników wypełnionych wodą, będą w tym przypadku ciekawą dekoracją ślubną. Opamiętajmy, że wybierając dekoracje ślubne w postaci świec, musimy pamiętać o bezpieczeństwie. Świece należy ustawić tak, aby nie przeszkadzały gościom podczas sięgania po posiłki i były odpowiednio zabezpieczone.

Zrób to sam: świece ozdobne – łatwa i efektowna dekoracja DIY
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Maj w M jak Mieszkanie wabi kolorami i zachęca do zmian w domu. Prezentuje piękne przedmioty i aranżacje w pastelowych odcieniach różu, błękitu, żółtego i zieleni.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Maj 2021