Rafał Maślak zamieni apartament w Warszawie na posiadłość pod miastem. "Kto będzie kosił trawę?

2023-06-02 13:25

Rafał Maślak pochwalił się niedawno za pośrednictwem Instagrama, że kupił dom z wymarzoną działką. Celebryta pokazał, jak nowa posiadłość prezentuje się z zewnątrz. Naszą uwagę od razu przykuły ogromne przeszklenia.

rafał maślak
Autor: Fot. MARCIN SMULCZYNSKI / SE/ EAST NEWS

Nowy dom Maślaków

Rafał Maślak razem z żoną Kamilą i dwójką dzieci od jakiegoś czasu mieszka w dwupoziomowym apartamencie w Warszawie. Nowocześnie urządzone gniazdko często pojawia się w social mediach celebryckiej pary.

Jak się okazuje, mieszkanie Maślakowie zamienią niedługo na podmiejską posiadłość ulokowaną na pokaźnych rozmiarów działce.

Były Mister Polski zaskoczył wczoraj swoich fanów na Instagramie, ogłaszając, że właśnie kupił dom. Na zdjęciu opublikowanym przez Maślaka widać jak model pozuje ze swoją rodziną na tle nowego budynku.

Posiadłość Maślaków to duży, nowoczesny dom na planie prostokąta. Na zdjęciu widzimy, że aktualnie budynek pomalowany jest na biało, a dach oraz stolarka okienna ma kolor czarny.

Kontrastujący duet barwny tworzy uniwersalny i jednocześnie elegancki duet – idealnie wpisuje się więc w gust Maślaków, którzy swój warszawski apartament również urządzili w eleganckim stylu.

Atutem nowego domu Rafała i Kamili Maślaków są bez wątpienia duże przeszklenia znajdujące się zarówno na parterze, jak i wyższych piętrach.

Okna panoramiczne zapewnią nie tylko lepsze doświetlenie pomieszczeń, ale optycznie powiększą wnętrza i pozwolą jeszcze pełniej podziwiać okoliczny krajobraz.

Warto wspomnieć również o działce, na której stoi dom Maślaków. Na Instagramie Rafał Maślak wyznał, że od dawna marzył o swoim kawałku zielonej przestrzeni – były Mister Polski chce urządzić przydomowy ogród tak, by jego pociechy mogły swobodnie się w nim bawić, a żona – odpoczywać.

Już to widzę…Dzieciaki bawiące się w ogrodzie, Ja przy grillu, Kamila opalająca się na leżaku. Oooo tak! Tylko kto będzie kosił trawę?

- napisał na Instagramie Rafał Maślak.

Fani Maślaków z pewnością nie mogą się doczekać, jak para urządzi swoje nowe gniazdko. Czy celebryci postawią na styl podobny jak w ich warszawskim mieszkaniu, czy zdecydują się na coś innego? Czas pokaże.