Porady Ekspertów Urzadzamy.pl w salonie Agata Meble w Warszawie: relacja ze spotkania

2015-11-19 17:40

W sobotę 17 października redakcja Urzadzamy.pl udzielała bezpłatnych, indywidualnych porad w  salonie Agata Meble, przy Al. Krakowskiej w Warszawie.  Nasze ekspertki radziły jak urządzić salony, sypialnie i jadalnie. Dobierały kolory ścian, meble i dodatki dekoracyjne. Zobaczcie relację z tego niesamowitego spotkania z naszymi Czytelnikami!

Cała redakcja z wypiekami na twarzach czekała na ten dzień! I stało się! I byliście! Stylistki i architektki wnętrz z redakcji Urzadzamy.pl w sobotę 17 października udzielały porad czytelnikom w salonie Agata Meble. Pytań i odpowiedzi na to jak urządzić nowe mieszkanie, które style są teraz modne, a które ponadczasowe, jak zaplanować budżet potrzebny do urządzenia nowego mieszkania czy jak dobierać i łączyć kolory nie było końca. Nie mogliśmy się z Wami nagadać. Uzbrojeni w plany swoich mieszkań, wybrane typy mebli czy spisane pomysły aranżacyjne czytelnicy pytali najczęściej jak urządzić małe mieszkanie i na co zwracać uwagę dysponując małą przestrzenią tak, żeby każdy centymetr małego wnętrza wykorzystać optymalnie. Niezwykłe spotkania i prawdziwe historie, które na długo zapadną nam w pamięci.

Jak urządzić mieszkanie? Bezpłatne porady architektów i stylistów

Na podstawie przygotowanych wcześniej przez czytelników planów i zdjęć wnętrz, nasze stylistki i architektki dobierały kolory ścian, meble, dodatki dekoracyjne  i oświetlenie. Powstało kilka koncepcji aranżacji wnętrz nowych mieszkań i koncepcji remontu. Ekspertki mówiły jakie kolory ścian są teraz modne, jak łączyć kolory ścian i dodatków, czy meble wybierać z tego samego kompletu czy łączyć style. Cieszymy się, że mieliśmy okazję spotkać się z Wami w tak miłych okolicznościach i w wygodnie urządzonych przestrzeniach salonu Agata Meble spokojnie porozmawiać o wnętrzach jak z marzeń! Uwielbiamy udzielać porad wnętrzarskich naszym czytelnikom, a korzystając z możliwości poznania się osobiście, rozmowy o designie i urządzaniu nabrały nowego kolorytu. Wiemy teraz więcej - jakie pytania Was nurtują i jakich treści Wam jeszcze brakuje. Dziękujemy, że byliście z nami!

Więcej: jak urzadzić salon w nowym mieszkaniu

Aranżacja wnętrz z Agata Meble: porady jak zmieścić się w budżecie?

Stylistki i architektki wnętrz z redakcji Urzadzamy.pl, udzielały także porad jak zaplanować budżet potrzebny do aranżacji nowego mieszkania i do remontu. Na co zwracać uwagę, na czym nie warto oszczędzać, co należy zrobić w pierwszej kolejności, a co może poczekać. Stylistki radziły także, jak w ramach ograniczonego budżetu zmienić aranżację wnętrz mieszkania kolorowymi dodatkami dekoracyjnymi.

Zobacz: 5 trików na powiększenie małego mieszkania

Niezbędne meble do przechowywania w nowym salonie
Autor: Mariusz Bykowski Przemyślana aranżacja salonu powinna zapewniać nam niezbędne miejsce do przechowywania przedmiotów codziennego użytku. Tutaj, w nowym salonie, zapewniają nam to pojemne witryna i komoda, z serii Hamburg, z drewna akacjowego, Agata Meble.