Wyszło na jaw, kto płaci za remonty Szelągowskiej. Spodziewalibyście się?

2022-12-09 9:39

“Totalne remonty Szelągowskiej” to program, który widzowie pokochali za niewiarygodne metamorfozy wnętrz oraz wielką dawkę inspiracji, by samemu zmienić coś w swoim otoczeniu. Wielu zastanawia się jednak, a kto za to wszystko zapłaci? Uczestnicy, TVN czy może pół na pół? Znamy odpowiedź!

Kto płaci za Totalne remonty Szelągowskiej?
Autor: instagram.com/dotindotin

W każdy poniedziałek o 21.35 można zobaczyć, jak w swoim programie Dorota Szelągowska pomaga najbardziej potrzebującym i można powiedzieć, że nieco uprawia magię! Jak inaczej nazwać całkowitą metamorfozę mieszkania w pięć dni? Niektóre wnętrza, które na pierwszy rzut oka wyglądają na całkowicie beznadziejne przypadki, potrafi przeobrazić nie tylko w piękne i modne, ale przede wszystkim funkcjonalne, odpowiadające na najpilniejsze potrzeby ich mieszkańców.

Kto może wziąć udział w programie “Totalne remonty Szelągowskiej”?

Teoretycznie każdy, ale jest jedno ale! Nikt sam nie zgłasza się do tego programu, ale zostaje do niego zgłoszony przez np. rodzinę czy przyjaciół, którzy uważają, że nie tylko zasługuje na taki remont, ale też po prostu go potrzebuje.

Kto płaci za remonty  “Totalne remonty Szelągowskiej”?

Wszystkie koszty ponosi TVN. Jak podaje kobieta.gazeta.pl, stacja pokrywa również podatek, więc każdy, kto dostanie się do programu, całkowicie za darmo i to w zaledwie pięć dni zyskuje nowe wnętrze swojego domu!

Przeczytaj również:

Źródło: kobieta.gazeta.pl
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE