Gwiazdy odwiedziły Kuchnię Spotkań Ikea. Czy im się podobało? Zobacz WIDEO

2015-11-26 15:53 Monika Czerwińska-Konarska
Wygodna kuchnia Ikea
Autor: materiały prasowe IKEA Wygodna wyspa kuchenna w Kuchni Spotkań na pierwszym piętrze. Naprawdę pomieszczą się wokół wszyscy chętni obecni podczas gotowania. Sprawdziłyśmy to!

Kuchnia Spotkań IKEA to nowy koncept na kulinarnej mapie Warszawy. IKEA stworzyła w  pełni wyposażoną, nowoczesną i ergonomiczną kuchnię, z której możemy korzystać w pełni za darmo.  Skąd pomysł na taki koncept Kuchni Spotkań IKEA i czy się podoba? Odpowiedź znajdziecie w materiale filmowym.

Każdy kto lubi gotować wie, że sercem domu jest kuchnia. Właściwie kuchnia jest miejscem spotkań domowników w domu. Rano dobrze zaczynamy w kuchni dzień, wieczorem przy kolacji opowiadamy co ciekawego się wydarzyło. Stąd koncept Kuchni Spotkań IKEA, w samym sercu Warszawy. Możemy tam wspólnie gotować z przyniesionych składników, zjeść przy wygodnym stole wspólny posiłek i spędzić miło czas o nic się nie martwiąc.

Kuchnia Spotkań IKEA: nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy

Przedstawicielka IKEA, Joanna Religa, mówi, że ideą powstania Kuchni Spotkań IKEA było zachęcenie wszystkich Polaków do wspólnego gotowania i jedzenia oraz spędzania czasu razem. Kuchnia Spotkań IKEA jest całkowicie bezpłatna, jedyny koszt, który należy ponieść to zakup produktów spożywczych, które przynosimy. Ze wszystkiego co jest dostępne w Kuchni Spotkań IKEA można korzystać całkowicie za darmo. Dobrą wiadomością jest także to, że na koniec wszystko zmywa zmywarka!

Więcej: projekt Kuchnia Spotkań IKEA

źródło: TVN/x-news

Co o Kuchni Spotkań IKEA myślą polskie gwiazdy?

Polskim gwiazdom Kuchnia Spotkań IKEA przypadła bardzo do gustu. Właśnie dlatego, że jest to miejsce gromadzące bliskich lub znajomych, podczas gotowania, później przy wspólnym stole. Anna Starmach podczas eventu w Kuchni Smaków IKEA przygotowywała drożdżowe bułeczki cynamonowe, przypominające jej ulubione z dzieciństwa ciasto drożdżowe. Innymi ulubionymi z dzieciństwa  potrawami Anny Starmach, a które można przygotować w Kuchni Spotkań IKEA są zupa pomidorowa mamy, krokiety babci i sernik taty. Natalia Kukulska uważa natomiast, że magia wspólnego  jedzenia polega na tym, że jedzenie powinno być, chociaż nie zawsze się to udaje, przerwą w życiu i obowiązkach.  Pilnuje by posiłki w domu były wspólne, ponieważ podczas towarzyszących im rozmów możemy dowiedzieć o sobie czegoś nowego. Marcin Prokop zdradza natomiast, że w jego domu kuchnia jest miejscem do którego grawituje wszelkie życie. Pewnie dlatego, ze większości z nas kuchnia z kuchenką i piekarnikiem kojarzy się z centrum jaskini, w którym znajdowało się palenisko – podświadomie uruchamiamy w sobie atawizm.