Aranżacja kuchni: projekt KUCHNIA SPOTKAŃ IKEA!

2015-11-05 15:02 Monika Czerwińska-Konarska

Kuchnia jest sercem każdego domu. Każdy kto lubi gotować marzy o idealnej i zgodnej z ergonomią aranżacji kuchni, aby była KUCHNIĄ SPOTKAŃ bliskich i przyjaciół. Jednak niewielu z nas może cieszyć się taką kuchnią. Stąd nowatorski koncept KUCHNIA SPOTKAŃ IKEA dla każdego. Redakcja Urzadzamy.pl miała okazję sprawdzić szereg możliwości jakie daje wspólne gotowanie w KUCHNI SPOTKAŃ IKEA. Poniżej relacja z wydarzenia!

Od 15 listopada na mapie Warszawy pojawi się nowe, wyjątkowe miejsce – KUCHNIA SPOTKAŃ IKEA. To przestrzeń otwarta dla wszystkich, dla których wspólne gotowanie i jedzenie jest pretekstem do spędzania czasu z bliskimi i przyjaciółmi. Projekt IKEA na pewno przypadnie do gustu tym, którzy są na co dzień zabiegani lub lubią spędzać czas w domowej atmosferze, ale wielkość ich mieszkań nie pozwala na większe spotkania towarzyskie.

Aranżacja kuchni: dlaczego KUCHNIA SPOTKAŃ?

Kuchnia jest miejscem szczególnym w każdym domu. Nie bez powodu jest nazywana sercem domu. To miejsce ciepłe, pełne harmonii, odzyskujemy tu równowagę. W kuchni spotykają się wszystkie pokolenia, a większość domowych przyjęć właśnie tu się kończy. W kuchni, przygotowując posiłki, jesteśmy razem. Dwupoziomowy koncept KUCHNIA SPOTKAŃ IKEA wychodzi nam naprzeciw. Na obu poziomach znajdują się całkowicie wyposażone kuchnie, jadalnie i strefy wypoczynku. Kuchnia na parterze przystosowana jest dla ośmiu osób, na piętrze dla szesnastu. Jest tu również przestrzeń dla dzieci i niemowląt. Możemy także liczyć na dyskretne porady opiekuna.

Jak zarezerwować miejsce:

KUCHNIE SPOTKAŃ wynajmujemy na 3,5 godziny, w dwóch blokach godzinowych, 7 dni w tygodniu (oprócz świąt). Korzystanie z KUCHNI SPOTKAŃ jest całkowicie bezpłatne, wystarczy jedynie przynieść swoje produkty. Reszta zależy tylko od nas i naszej kreatywności. Zapisywać się można od 5 listopada przez stronę internetową IKEA.pl/KuchniaSpotkan.

Aranżacja KUCHNI SPOTKAŃ IKEA

KUCHNIE SPOTKAŃ zostały w pełni wyposażone. Znajdziemy tu funkcjonalnie rozwiązane meble kuchenne IKEA, mieszczące kompletną zastawę, naczynia do gotowania, urządzenia AGD, ekspresy do kawy. Zadbano także o drabinki ułatwiające dzieciom dostęp do blatów oraz mobilne dodatkowe blaty robocze i wózki pozwalające przewozić przygotowane potrawy do jadalni. Kuchnie zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii – maksymalnie ułatwiają korzystanie z kuchni.

Zobacz wideo: Anna Starmach w KUCHNI SPOTKAŃ IKEA >>>