BLACK FRIDAY: wybraliśmy najciekawsze zniżki dla miłośników urządzania wnętrz!

2016-11-24 14:44
Black Friday
Autor: archiwum

Black Friday, czyli Czarny Piątek już jutro! Zakupowe szaleństwo w ostatni piątek listopada to wydarzenie, które do Europy przywędrowało z Ameryki. Sprawdź atrakcyjne zniżki z oferty sklepów wnętrzarskich!

Black Friday odbywa się przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Wielkiej Brytanii. W Polsce moda na piątkowe zakupy zapanowała kilka lat temu, a sklepów oferujących atrakcyjne rabaty reguralnie przybywa. Wybraliśmy kilka marek i sklepów, których zniżki na pewno przypadną do gustu urządzającym dom lub mieszkanie.

Black Friday - o co chodzi?

Black Friday czyli Czarny Piątek odbywa się cyklicznie co roku w ostatni piątek listopada, następnego dnia po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe obniżki cen w całym roku. W Polsce ten dzień, choć nie jest jeszcze tak popularny jak zza Oceanem, ale z każdym rokiem staje coraz bardziej znany.

Black Friday - co warto kupić? Meble, dodatki, RTV

Lubisz kolor czarny? Doskonale się składa, bo duńska firma BoConcept z okazji Black Friday przeceniła czarne meble i dodatki. Wśród nich sofy, regały, dekoracje. Z kolei zakupowy klub westwing.pl w obniżonych cenach oferuje zestaw szlachetnej porcelany Villeroy & Boch, luksusowe świece Parks London, kolorowe girlandy Happy Lights oraz funkcjonalny stolik Flower Table i wiele, wiele więcej. Promocja będzie trwać do 27.11. Dla miłośników stylu skandynawskiego JYSK oferuje cały weekend rabatów do 70% na meble, materaca, tekstylia, dekoracje. W sklepie internetowym italiastyle.pl produkty firm Domitalia, Midj oraz Rosini będą przecenione do 25%. Sprzęt elektroniczny w atrakcyjnych cenach znajdziemy w salonach i sklepach internetowych Ispot, Vobis oraz Media Markt.

Elegancka łazienka w kolorze czarnym >>>

Oryginalna CZARNA ściana >>>