Metamorfoza salonu z jadalnią: home staging, czyli coś odjąć, coś dodać

Nowoczesny salon z jadalnią, który ujmuje przestronnością. Aranżację pokoju dziennego charakteryzuje ten rodzaj przytulności, w której chce się po prostu zamieszkać. Od zaraz! Zobaczcie niesamowitą metamorfozę salonu z jadalnią, który urzeka stylem i charakterem. Prezentujemy wnętrze, które ukazuje zalety home stagingu od jak najlepszej strony.

Aranżacja nowoczesnego salonu
Nowoczesny salon z jadalnią
Nowoczesne wnątrza salonu z jadalnią
Aranżacja jadalni w stylu nowoczesnym
Nowoczesny salon z jadalnią

Nowoczesny salon z jadalnią ujmuje przestrzenią i przytulnością. Wnętrze jeszcze nie tak dawno było ponurą przestrzenią bez wyrazu. Wystarczyło kilka nieskomplikowanych zabiegów, by pokój dzienny zachwycał naturalnym urokiem i niewymuszoną elegancją. Spektakularny efekt jest zasługą specjalistów home stagingu z Home2Sell.

Salon z jadalnią w nowej odsłonie: uroki home stagingu

Czasem wydaje nam się, że tak spektakularne efekty wymagają olbrzymiego nakładu pracy i pieniędzy. Tymczasem, wystarczy kilka nieskomplikowanych zabiegów, odrobina kreatywności i dobre chęci, aby z ciemnego i absolutnie zwykłego wnętrza, uczynić małą perełkę architektury. Prezentowany projekt salonu przeszedł mini metamorfozę. Spektakularny efekt jest zasługą kilku przemyślanych posunięć, które mieszczą się w ramach popularnego ostatnimi czasy home stagingu. Całość zabiegów w dziennej części mieszkania obejmowała pozbycie się wszystkich zbędnych oraz zniszczonych mebli oraz odmalowanie wnętrza. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół aranżacji, dodanie kilku elementów dekoracyjnych i oświetlenie, które dosłownie „robi" to wnętrze - okazały się kluczem do aranżacyjnego sukcesu.

Metamorfoza salonu z jadalnią: coś odjąć, coś dodać

Patrząc na metamorfozę salonu z jadalnią, można stwierdzić, że największą zaletą prezentowanego wnętrza jest przestrzeń zachęcająca do odpoczynku i minimalistyczna aranżacja, która paradoksalnie charakteryzuje się niezwykłą przytulnością. Metamorfoza salonu polegała przede wszystkim na uporządkowaniu wnętrza i nadaniu mu nieco nowocześniejszego charakteru. Dużą rolę w odmianie salonu odegrał także dobór odpowiedniej kolorystyki. Postawiono na jasne wnętrze, w którym na plan pierwszy wybija się piękno naturalnego drewna, a całość dopełniają akcenty przytulnego błękitu. Największą zaletą wnętrza od początku była przestrzeń. Ta, jednak została dodatkowo podkreślona dzięki zlikwidowaniu zbędnej zabudowy nad narożnikiem, będącym wyznacznikiem strefy wypoczynkowej. Nieprzystający do całości stolik zamieniono na elegancki mebel ze szkła, który idealnie wpasowuje się w otaczającą aranżacją. Niewielka zmiana aranżacji strefy jadalnianej we wnętrzu, całkowicie odmieniła charakter tej części salonu. Wisienką na torcie są takie detale jak świeże kwiaty czy subtelne dekoracje w postaci ramek na zdjęcia czy świeczników. Prezentowana metamorfoza salonu z jadalnią jest dowodem na to, że czasem wystarczy jedynie coś odjąć, a coś dodać, by wnętrze całkowicie zmieniło swój kształt i charakter.

Kontakt z pracownią:

home2sell sp. z o.o
kom: +48 605 553 100
www.home2sell.pl

 

przed Metamorfoza salonu PRZED
po Metamorfoza salonu PO
Ocena: 0
Tekst: Anna Rychlewicz Zdjęcia : Home2Sell

POLECANE ARTYKUŁY