ZIELONA ŁAZIENKA: nietypowa aranżacja małej łazienki ZDJĘCIA

2015-06-02 15:22
aranżacja łazienki
Autor: Łukasz Kozyra

W małej łazience postawiono na soczysty odcień zieleni, przełamany białymi dodatkami. Zielona glazura tworzy ciekawy wystrój. Dzięki pomysłowej aranżacji łazienki wnętrze wydaje się optycznie większe. Jasna zieleń i niebieskie dodatki rozweseliły łazienkę.

Mała łazienka w kolorze zielonym nawiązuje stylistyką do strefy dziennej i pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu. W aranżacji łazienki konsekwentnie zastosowano trzy barwy: zieleń, biały i niebieski. Jasna, szara podłoga nie psuje tego wrażenia. Natomiast zielona glazura wprowadza energię.

Zielona aranżacja małej łazienki

Zielone płytki na ścianie nadają małej łazience nietypowego charakteru, ale dzięki temu, że maja jasny, soczysty odcień, ożywają wnętrze. Aranżacja łazienki opera się na trzech podstawowych barwach, które konsekwentnie zastosowane w łazience dały oryginalny efekt. Na białym pcv nad zlewem nadrukowano kolorowy motyw graficzny, co dodatkowo ożywiło wnętrze, a niebieski kolor pojawił się tylko w dodatkach.

Zastosowanie wiszącej, białej szafki pod zlewem i podobnej miski ustępowej, sprawiło, że mała łazienka wydaje się większa optycznie. Również przeszklona kabina prysznicowa potęguje to wrażenie. Aranżacja zielonej małej łazienki jest ciekawa i pomysłowa.

aranżacja łazienki
Autor: Łukasz Kozyra