WEBINAR: Jak zaplanować niedużą łazienkę? Zobacz WIDEO

2022-03-30 17:30

Podczas webinaru „Jak zaplanować niedużą łazienkę?” zorganizowanego przez M jak Mieszkanie oraz Urzadzamy.pl wyczerpująco opowiedzieliśmy o wszystkim, co warto wiedzieć na ten temat. Poruszyliśmy mnóstwo ciekawych kwestii: od czytania rzutu przez wymiary wyposażenia po różne rozwiązania estetyczne. Obejrzyj rozmowę z architektem o tym, jak urządzić łazienkę.

JAK ZAPLANOWAĆ NIEDUŻĄ ŁAZIENKĘ | Webinar z cyklu Wygodne Mieszkanie

Projektowanie niedużej łazienki to temat skomplikowany, ale – jak mówi architektka Alina Badora – każdą, nawet małą łazienkę da się funkcjonalnie i ładnie urządzić. O tym, od czego zacząć i na co zwrócić uwagę podczas planowania i aranżacji łazienki o niewielkim metrażu, Alina Badora opowiedziała podczas webinaru zorganizowanego przez redakcję miesięcznika M jak Mieszkanie oraz Urzadzamy.pl. Ciekawą, wciągającą i pełną merytorycznej wiedzy rozmowę poprowadziła Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, redaktor naczelna magazynów M jak Mieszkanie i Dobre Wnętrze oraz serwisu Urzadzamy.pl.

 

Webinary „Wygodne mieszkanie”

Cykl „Wygodne mieszkanie”, to regularnie odbywające się spotkania online, które każdy zarejestrowany uczestnik może oglądać na żywo. Podczas webinarów, wraz z ekspertami przybliżamy zagadnienia dotyczące urządzania i aranżacji poszczególnych pomieszczeń w domu. Kładziemy nacisk zarówno na funkcjonalność przestrzeni, jak i wygodę użytkowników oraz estetykę.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE