WEBINAR: Jak zaplanować niedużą łazienkę? Zobacz WIDEO

2022-03-30 17:30

Podczas webinaru „Jak zaplanować niedużą łazienkę?” zorganizowanego przez M jak Mieszkanie oraz Urzadzamy.pl wyczerpująco opowiedzieliśmy o wszystkim, co warto wiedzieć na ten temat. Poruszyliśmy mnóstwo ciekawych kwestii: od czytania rzutu przez wymiary wyposażenia po różne rozwiązania estetyczne. Obejrzyj rozmowę z architektem o tym, jak urządzić łazienkę.

JAK ZAPLANOWAĆ NIEDUŻĄ ŁAZIENKĘ | Webinar z cyklu Wygodne Mieszkanie

Projektowanie niedużej łazienki to temat skomplikowany, ale – jak mówi architektka Alina Badora – każdą, nawet małą łazienkę da się funkcjonalnie i ładnie urządzić. O tym, od czego zacząć i na co zwrócić uwagę podczas planowania i aranżacji łazienki o niewielkim metrażu, Alina Badora opowiedziała podczas webinaru zorganizowanego przez redakcję miesięcznika M jak Mieszkanie oraz Urzadzamy.pl. Ciekawą, wciągającą i pełną merytorycznej wiedzy rozmowę poprowadziła Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, redaktor naczelna magazynów M jak Mieszkanie i Dobre Wnętrze oraz serwisu Urzadzamy.pl.

 

Webinary „Wygodne mieszkanie”

Cykl „Wygodne mieszkanie”, to regularnie odbywające się spotkania online, które każdy zarejestrowany uczestnik może oglądać na żywo. Podczas webinarów, wraz z ekspertami przybliżamy zagadnienia dotyczące urządzania i aranżacji poszczególnych pomieszczeń w domu. Kładziemy nacisk zarówno na funkcjonalność przestrzeni, jak i wygodę użytkowników oraz estetykę.