Sedes z deską myjącą - rozwiązanie 2 w 1 do małej łazienki

2018-01-18 10:34

Aranżacja łazienki w stylu nowoczesnym opiera się na innowacyjnych rozwiązaniach i designie. Pojawiają się nowe pomysły i rozwiązania. Jeśli w łazience nie ma miejsca na bidet, teraz wystarczy kupić specjalnie skonstruowaną deskę sedesową z funkcją podmywania.

Na rynku pojawia się mnóstwo innowacyjnych rozwiązań, z których coraz chętniej korzystamy. Ułatwiają nam aranżację małej łazienki w nowym mieszkaniu i remont już istniejącej. Nowością na rynku są deski myjące, które umieszcza się na toalecie zamiast deski tradycyjnej. To rozwiązanie 2w1, które łączy w sobie funkcje toalety i bidetu. Co najważniejsze - sprawdzi się w małej i dużej łazience.

Nowa deska myjąca na toaletę zamiast bidetu? Tak!

Dla osób, które nie chcą wymieniać całej toalety idealnym rozwiązaniem będzie deska sedesowa z funkcją podmywania. Deski myjące Geberit AquaClean są dostosowane do standardowych misek ceramicznych - można wymienić tylko deskę sedesową bez ingerencji w istalecję czy konieczności wymiany miski ceramicznej. Do zamontowania potrzebne jest tylko podłączenie wody zimnej (do spłuczki podtynkowej) oraz prąd 230V. Podobnie, jak w przypadku pozostałych modeli Geberit AquaClean, dostępny jest szeroki wybór desek myjących – różnią się od siebie ilością funkcji oraz akcesoriów.

•    Deska myjąca Geberit AquaClean 4000 oferuje podstawowe funkcje zwykłej toalety ze zintegrowaną funkcją podmywania. Obmywa delikatnym strumieniem wody (o przyjemnej temperaturze ciała) ustawianym natężeniem strumienia. Panel kontrolny jest łatwo dostępny i bardzo intuicyjny. Podobnie, jak inne modele desek myjących, AquaClean 4000 posiada automatyczny mechanizm łagodnego zamykania, czyli wolnoopadającą klapę i deskę sedesową.

Czytaj więcej: Nowy standard w Twojej łazience

•    Model Geberit AquaClean 5000 jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ma wysokie wymagania dotyczące komfortu, a jednocześnie szybko i w prosty sposób pragnie rozbudować swoją toaletę. Intensywność strumienia wody o temperaturze ciała można regulować, co więcej deska wyposażona jest w funkcję automatycznego odświeżania w postaci zamontowanego wyciągu, który utrzyma w pomieszczeniu przyjemny zapach powietrza.
•   Geberit AquaClean 5000 plus to inteligentna, wielofunkcyjna deska sedesowa. Temperaturę i intensywność silnego, wydajnego strumienia wody można regulować zgodnie z własnymi preferencjami. Oscylacyjny strumień wody zapewnia czystość muszli, a specjalna dysza delikatną higienę intymną dla pań. Pełne dostosowanie do indywidualnych potrzeb możliwe jest dzięki sterowaniu pilotem, które reguluje intensywność odciągania zapachów, a także suszenie ciepłym strumieniem powietrza.

Więcej informacji o rozwiązaniach marki Geberit na stronie: www.geberit-aquaclean.pl