Projekt małej łazienki: ciekawy wzór tapety pomysłem na wnętrze

2016-07-26 18:42 Anna Szeweluk

W projekcie małej łazienki główną rolę gra ciekawy wzór tapety na ścianie. Jak uczynić "zwykłe" wnętrze łazienki oryginalnym? Jeżeli nie masz pomysłu na dekorację ściany, dobrym pomysłem na główny motyw wnętrza jest ciekawa tapeta. Tapeta w łazience? Otóż to!

Popularność tapet w aranżacji wnętrz wcale nie słabnie. Na rynku dostępne są różne ich rodzaje, tak by można było dopasować je do każdego wnętrza. Odpowiednio dobrane – świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, nawet w łazience.

Zobacz też: Tapeta jako główna dekoracja ściany >>>

Projekt małej łazienki: tapeta w roli głównej

Tapety w roli dekoracji ścian to rozwiązanie nie tylko praktyczne ale także – dzięki ciekawym wzorom dostępnym na rynku – wyjątkowo estetyczne. W klasyczne lub nowoczesne wzory, w pastelowych bądź intensywnych kolorach, o dowolnej strukturze – tapeta do łazienki może być naprawdę różnorodna. Wybór tej odpowiedniej pozwoli stworzyć przytulny klimat i nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Tylko jakie wybrać? Obecnie większość tapet łazienkowych, dostępnych na rynku cechuje się wodoodpornością. Wykonane ze specjalnych materiałów doskonale znoszą kontakt z wodą. Przed podjęciem decyzji o zakupie tej właściwej, pozostaje więc jedynie zastanowić się nad wyborem odpowiedniego motywu.

Autor projektu: www.raca-architekci.pl