Poznaj najlepszy sposób na nieprzyjemne zapachy w toalecie

2020-05-20 11:49

Nieprzyjemne zapachy w łazience czy toalecie? Czas je raz na zawsze wyeliminować! Doskonałe rozwiązanie stanowi system Geberit DuoFresh. Z nim usuwanie zapachów jest trwalsze niż przy użyciu odświeżaczy powietrza.

Spis treści

  1. Jak działa system Geberit DuoFresh?
  2. Wielofunkcyjność i wygoda

Jeśli nie chcemy znosić nieprzyjemnych zapachów pozostawionych przez osoby korzystające z toalety ani samemu ich zostawiać, najlepszym rozwiązaniem jest natychmiastowe ich usunięcie i zneutralizowanie. Nowy moduł Geberit DuoFresh doskonale spełnia powyższe zadanie, a dodatkowo realizuje kilka innych funkcji. Pasuje do wszystkich spłuczek Geberit Sigma i pozwala na wybór różnorodnych opcji przycisku spłukującego. Moduł można również zamontować w większości spłuczek podtynkowych firmy Geberit zamontowanych w ciągu ostatnich dziesięciu lat, pod warunkiem posiadania połączenia sieciowego.

Jak działa system Geberit DuoFresh?

System Geberit DuoFresh to innowacyjne podejście do instalacji podtynkowych w łazience. Kompletując stelaż podtynkowy, miskę WC oraz przycisk spłukujący, można uzupełnić ten zestaw o filtr ceramiczny i pojemnik na kostki higieniczne. Innowacyjny system DuoFresh odciąga zanieczyszczone powietrze bezpośrednio z miski WC, oczyszcza je przez filtr ceramiczny i następnie wypuszcza neutralne powietrze do pomieszczenia.

Warto wiedzieć
Sposób na nieprzyjemne zapachy w toalecie

Autor: materiały prasowe Geberit

Sposób na nieprzyjemne zapachy

Moduł Geberit DuoFresh wyciąga powietrze bezpośrednio z ceramicznej miski ustępowej przez tę samą rurę, przez którą woda spływa do miski. Jest on dzięki temu niezwykle skuteczny, ponieważ zapobiega rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów w całej łazience i sprawia, że stosowanie odświeżaczy powietrza, świec zapachowych, zapałek, otwieranie okien itp. staje się zupełnie niepotrzebne. Dzięki czujnikowi zbliżeniowemu odciąg nieprzyjemnych zapachów zawsze włącza się automatycznie wtedy, gdy tylko ktoś usiądzie na miskę ustępową. Odciąg do usuwania nieprzyjemnych zapachów jest zatem doskonałym rozwiązaniem do zastosowania np. w toalecie dla gości.

Wielofunkcyjność i wygoda

Układy elektroniczne modułu, w tym również wentylator i filtr, są montowane przez fachowca za przyciskiem spłukującym. Dzięki specjalnemu mechanizmowi płytkę przycisku spłukującego można przesunąć na bok jednym ruchem dłoni, zapewniając łatwy dostęp do pojemnika na kostki higieniczne, a także do ceramicznego filtra o strukturze plastra miodu, który należy okresowo wymieniać.

Moduł Geberit DuoFresh zapewnia dodatkowy komfort dzięki LED-owemu oświetleniu orientacyjnemu. Znajduje się ono za płytką przycisku spłukującego i emituje do pomieszczenia dyskretne światło – idealne podczas nocnej wizyty w toalecie. Oświetlenie orientacyjne jest wraz z wentylatorem wyciągowym włączane i wyłączane przez czujnik zbliżeniowy.

Osoby chcące zmodernizować istniejącą toaletę i wyposażyć ją w nowy moduł Geberit DuoFresh powinny skontaktować się z hydraulikiem, który udzieli niezbędnych wyjaśnień technicznych.