Toaleta myjąca, deska myjąca. Co jest czym?

2018-01-10 10:30

Coraz większym powodzeniem cieszą się toalety i deski myjące, które można montować w łazienkach w domach i w przestrzeni publicznej. W grupie produktów znajdziemy rozwiązanie nie tylko do remontowanych pomieszczeń, ale także tych, w których nie chcemy wprowadzać daleko idących zmian.

Projektując łazienkę, chętnie korzystamy z najnowszych produktów. Zależy nam na nowoczesnej formie i funkcjonalności. W przypadku toalet i desek myjących nie mamy wątpliwości, że są to urządzenia wyjątkowo ładnie zaprojektowane, a dzięki licznym i nowym funkcjom dostosowane do współczesnego stylu życia.

Na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

W linii produktów Geberit AquaClean oferowana jest szeroka gama desek myjących i toalet dopasowanych do potrzeb klientów.

•    Deska myjąca Geberit AquaClean 4000 zapewnia wszystkie podstawowe funkcje toalety myjącej. Praktyczne urządzenie myje delikatnym strumieniem wody o temperaturze ciała i regulowanym ciśnieniu. Panel kontrolny jest łatwo dostępny i intuicyjny w obsłudze. Podobnie jak wszystkie modele z serii Geberit AquaClean posiada funkcję wolnego opadania. Urządzenie dostępne jest w cenie od niespełna 2000 zł i może być zamontowane na większości misek toaletowych dostępnych na rynku – nie musimy wymieniać istniejącej toalety ani przerabiać instalacji wodno – kanalizacyjnej.

•    Deska myjąca Geberit AquaClean 5000plus, to bardziej rozbudowana wersja wyposażona w funkcje takie jak: suszenie ciepłym strumieniem powietrza, dostosowanie położenia dyszy myjącej czy usuwanie zapachów.

Czytaj więcej: Nowy standard w Twojej łazience

•    Toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela ma opływowy, nowoczesny kształt. Wystarczy nacisnąć przycisk, by uruchomić mycie delikatnym strumieniem wody o temperaturze ciała. Pięć różnych poziomów ciśnienia wody i oscylujący strumień zapewniają dokładne mycie. Toaleta występuje w wersji podwieszanej i stojącej. Intuicyjny panel sterowania.

•    Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera to urządzenie nie tylko zaawansowane technologicznie, ale także odznaczające się wyjątkowym wzornictwem i stanowiące niewątpliwą ozdobę łazienki. Luksusowy charakter produktu Geberit AquaClean Mera podkreślają także: wysublimowane oświetlenie orientacyjne, automatyczne otwieranie i zamykanie klapy czy podgrzewanie deski oraz elegancki pilot do sterowania funkcjami urządzenia. W toalecie zastosowano innowacyjną technologię mycia WhirlSpray, umożliwiającą mycie dwoma dyszami. Zapewnia dokładne, delikatne i ekonomiczne mycie z szybkim i ciągłym dostępem do ciepłej wody. Dodatkowe funkcje obejmują m.in.: opatentowaną technologię spłukiwania miski bezkołnierzowej TurboFlush, oświetlenie orientacyjne, automatyczne otwieranie i zamykanie klapy sedesowej, ogrzewanie deski toaletowej oraz zintegrowany system usuwania zapachów. Toaleta dysponuje dodatkowo suszarką do obszarów stref intymnych. Geberit AquaClean Mera nagrodzona została Design Plus Award 2015 na targach ISH we Frankfurcie.

•    Toaleta myjąca Geberit AquaClean 8000 - urządzenie myje delikatnym strumieniem wody o temperaturze ciała. Ciśnienie natrysku można regulować zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Oscylujący strumień wody zapewnia wyjątkowo dokładne mycie. Urządzenie posiada funkcję wykrywania użytkownika oraz automatycznego czyszczenia dyszy.

Więcej informacji o rozwiązaniach marki Geberit: www.geberit-aquaclean.pl