Minimalizm w łazience – nowoczesne akcesoria łazienkowe

2022-04-11 13:59 Materiał sponsorowany
Kubek na szczoteczki Brabantia
Autor: materiały prasowe Fabryka Form Wybierając akcesroia dodatkowe warto dopasować je do stylu wnętrza, aby stanowiły nie tylko funkcjonalne, ale też dekoraycjne uzupełnienie aranżacji.

Akcesoria łazienkowe są kropką nad i w aranżacji całego wnętrza. Odpowiednio dobrane podkreślają styl łazienki i nadają jej charakter. W minimalistycznej i nowoczesnej łazience sprawdzą się dodatki o prostych, oszczędnych formach, utrzymane w stonowanej palecie kolorystycznej.

Niezbędne dodatki łazienkowe

Łazienka, jak każde inne pomieszczenie w domu, wymaga odpowiedniej aranżacji nie tylko za pomocą niezbędnego wyposażenia, ale również w postaci dekoracji i dodatków. W niewielkiej przestrzeni w takiej roli doskonale sprawdzają się akcesoria dekoracyjne pełniące jednocześnie dwie funkcje – użytkową i ozdobną. Warto dopasować je do stylu wnętrza, tak aby go podkreślały i były niczym biżuteria uzupełniająca przemyślaną kreację. Do wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych najbardziej pasować będą akcesoria o prostej formie, w stonowanej stonowanych i neutralnych kolorach – takie produkty znajdziemy m.in. w najnowszej kolekcji MindSet marki Brabantia, dostępnej w sklepie www.fabrykaform.pl.

Dozownik do mydła czy mydelniczka?

Podstawowym wyposażeniem w strefie umywalki jest dozownik do mydła w płynie lub mydelniczka. W kolekcji MindSet marki Brabantia znajdziemy dozownik składający się z dwóch elementów – szklanego naczynia oraz wykonanej ze stali nakrętki z pompką. Dzięki takiej konstrukcji możemy podejrzeć poziom napełnienia zbiornika i w porę go uzupełnić. Odpowiednio umiejscowiony i wyprofilowany otwór na końcu pompki kieruje porcję kosmetyku ku dołowi, na podstawioną pod niego dłoń. Dozownik ma pojemność 200 ml, jest dostępny w kolorze białym oraz ciemnoszarym. W tej samej kolekcji znajduje się także mydelniczka na mydło w kostce. która dzięki ukośnym wypustkom na dnie przyspiesza wysychanie mydła. Mydelniczka jest wykonana ze stali, ma matową powierzchnię, jest dostępna w kolorach białym i ciemnoszarym.

Minimalizm w łazience – nowoczesne akcesoria łazienkowe
Autor: materiały prasowe Fabryka Form W kolekcji MindSet znajdziemy m.in. dozownik do mydła ze szkła i stali, dostępny w kolorze białym i ciemnoszarym.

Kubek na szczoteczki do zębów

Obok dozownika lub mydelniczki w strefie umywalki niezbędny jest kubek na szczoteczki do zębów. Akcesoria te zdecydowanie powinny być z jednej kolekcji wzorniczej – będą stały w bezpośrednim sąsiedztwie. W kolekcji MindSet dostępnej na stronie www.fabrykaform.pl znajdują się proste, stalowe kubeczki, które mogą służyć także do przechowywania innych potrzebnych w łazience przyborów, np. do golenia lub makijażu.

Akcesoria łazienkowe do wc

W komfortowo zaprojektowanej toalecie lub strefie wc w łazience nie może zabraknąć uchwytu na papier toaletowy oraz szczotki do mycia muszli klozetowej. Przydatną rzeczą jest także stojak lub pojemnik na zapas papieru toaletowego. Marka Brabantia w kolekcji MindSet proponuje kilka produktów – można je kupić pojedynczo lub skomponować zestaw według własnych potrzeb. Dostępny jest także uniwersalny zestaw z trzech elementów.

Choć wydawać by się mogło, że w temacie akcesoriów do wc niewiele się dzieje, zarówno jeśli chodzi o design, jak i funkcjonalność, marka Brabantia udowadnia, że jest wręcz przeciwnie. Szczotka do wc z kolekcji MindSet ma pojemnik wykonany ze stali, który można postawić na podłodze lub zamontować na ścianie. Część do mycia toalety została wykonana z silikonu – jest o wiele bardziej higieniczna i łatwiejsza w utrzymaniu w czystości niż tradycyjne szczotki z włosiem z tworzywa sztucznego. Specyficzny kształt ułatwia doatrcie do zakamarków muszli klozetowej pod tzw. kołnierzem, a wypustki na powierzchni doskonale zbierają wszelkie zabrudzenia.

Minimalizm w łazience – nowoczesne akcesoria łazienkowe
Autor: materiały prasowe Fabryka Form Szczotka do wc z kolekcji MindSet marki Brabantia jest wykonana z miękkiego, higienicznego silikonu.

Kolejne przemyślane produkty w kolekcji MindSet to uchwyt ścienny na papier toaletowy z wygodną półeczką (dostępny również w tradycyjnej wersji bez półki) oraz estetyczny pojemnik na papier toaletowy, w którym zmieszczą się trzy zapasowe rolki. Wygodnym produktem, zwłaszcza do małych toalet, jest stojak na papier toaletowy ze szczotką do wc oraz półeczką. Wszystkie produkty są dostępne w dwóch kolorach: białym i ciemnoszarym, jedynie stojak 3 w 1 można zakupić tylko w wersji ciemnej.

Kolekcja na lata – wytrzymałe akcesoria łazienkowe

MindSet to bardzo przemyślana kolekcja zarówno pod kątem wzornictwa, funkcjonalności, jak i wytrzymałości. Wszystkie elementy są wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na korozję, głównie z metalu z wyczuwalną teksturą. Część produktów została wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, które w większości można poddać ponownemu przetworzeniu. Wchodzące w skład kolekcji MindSet akcesoria łazienkowe są objęte 5- lub 10-letnią gwarancją.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W czerwcowym numerze M jak Mieszkanie otwieramy sezon balkonowy. Urządzamy oazę za oknem – klimatyczną, wygodną, zapewniającą relaks.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2022