Łazienka dla singla. Dozwolona fantazja

2011-11-03 12:42

Projekt łazienki przeznaczonej tylko dla siebie może być stworzony bez ograniczeń. Single to osoby zapracowane, ale ceniące wygodę we własnym domu. Same, ale bynajmniej nie samotne. Łazienka musi więc być nie tylko funkcjonalna, ale wygodna i urządzona według fantazji właściciela. W końcu to łazienka dla singla, a więc korzystać z niej będzie tylko właściciel.

Projekt łazienki dla singla

Łazienka przeznaczona dla całej rodziny ma swoje priorytety. Głównie chodzi o uniwersalność wnętrza. Miejsca jest z reguły mało, a sprzętów do ustawienia i potrzeb do zaspokojenia – niewspółmiernie dużo. Projekt łazienki to wówczas sztuka kompromisu. W innym wypadku wojna domowa gwarantowana! Takiego zagrożenia nie ma kiedy tworzona jest łazienka dla singla. Tu nie ma miejsca na kompromisy. Priorytetem takiej łazienki staję się zatem oryginalność i estetyka. Powstaje zatem szereg różnorodnych aranżacji łazienke dostosowanych do płci, trybu życia czy zainteresowań singla. Łazienka dla singla nabiera charakteru i odzwierciedla to, co u właściciela najlepsze.

Łazienka dla singla jako domowe SPA

Tworząć projekt łazienki, singiel może całkowicie pobudzić wodze fantazji, a wybór mebli, kolorów i dodatków łazienkowych ogranicza jedynie wyobraźnia i zawartość portfela. Łazienka dla singla będzie miejscem relaksu i intymności, dzięki dobrze przemyślanym rozwiązaniom. Taka łazienka stanie się swego rodzaju oazą, w której właściciel będzie mógł się wyciszyć, niczym w domowym SPA. Coraz więcej osób decyduje się na taki krok i tworzy z łazienki salon kąpielowy. Taka łazienka jest zaopatrzona w sprzęty, których wybór jest podyktowany przed wszystkim potrzebom relaksu i wygody.

Łazienka a osobowość

Wyraziste i rzadko spotykane kolory łazienki, wyjątkowe dodatki czy wręcz niekonwencjonalne akcesoria - to wszystko tworzy klimat łazienki dla singla. Często też można spotkać w takich łazienkach kontrasty - rozmach naprzeciwko minimalizmu; kamień, drewno, beton. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że decydując się na materiały, jakich użyjemy do wykończenia łazienki, wyrażamy też siebie. Łazienka dla singla oznacza jedną zasadę w aranżacji - brak jakichkolwiek zasad. Opcji dla projektu łazienki jest naprawdę wiele, dlatego może warto poszaleć? Polecamy jednak zatrzymać się w granicach dobrego gustu.

Łazienka potrafi się zmieniać

Singiel to osoba, która świadomie zdecydowała się na życie w pojedynkę. Nie musi tak być jednak zawsze. Chociaż łazienka to inwestycja na lata, powinna być gotowa na ewentualne zmiany w życiu właściciela. W końcu nie zawsze będzie to łazienka dla singla. Dlatego zaplanowanie wolnej przestrzeni przeznaczonej na szafkę lub drugą umywalke to perspektywczne rozwiązanie. Tworząc eksperymentalny projekt łazienki warto pamiętać również o tym aspekcie.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE