Zobacz także: inne pomysły na łazienki i podłogi

 

Łazienka w nowym mieszkaniu została urządzona dość skromnie, ale z gustem. Aranżacja łazienki nie była droga. O stylu wnętrza decydują przede wszystkim niebieskie płytki, które zdobią ściany łazienki oraz obudowę wanny. Kluczem w urządzaniu tej łazienki była przemyślana prostota.

Klarowna aranżacja łazienki

Projektantka wnętrz podczas urządzania łazienki postawiła na proste rozwiązania i wyposażenie łazienkowe dobrej jakości, ale w przystępnej cenie. Do wykończenia łazienki wybrała niebieskie płytki Marazzi, które charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie, a także ceramikę łazienkową Duravit i baterie łazienkowe firmy Grohe. W aranżacji łazienki architektka zastosowała też kilka zabiegów optycznie powiększających przestrzeń łazienki, takich jak lustro na szerokość ściany, biała podłoga, podwieszana umywalka i szklana półka. Wystrój łazienki uzupełniają odpowiednio dobrane dodatki. Dekoracyjność łazienki została ograniczona do efektownego motywu maków i kilku czerwonych drobiazgów.

Wyposażenie łazienki

Gdzie kupić meble i dodatki do łazienki: płytki łazienkowe podłogowo-ścienne Marazzi, seria Citta – Internity SA; biała ceramika łazienkowa seria D-Code - Duravit; baterie łazienkowe z serii Europlus - Grohe; dodatki do łazienki - IKEA, Home & You.