Łazienka 6-latka: przystosowanie łazienki do potrzeb najmłodszych

2014-09-23 18:36

Akcja „łazienka 6-latka” ma na celu remont i przystosowanie łazienek szkolnych do potrzeb najmłodszych dzieci, w szczególności sześciolatków w krakowskich szkołach podstawowych.

Spis treści

  1. "Łazienka 6-latka": motto przyświecające akcji
  2. "Łazienka 6-latka": rozpoczęte działania

Akcja „łazienka 6-latka” ma na celu remont i przystosowanie łazienek szkolnych do potrzeb najmłodszych dzieci, w szczególności sześciolatków w krakowskich szkołach podstawowych. Głównymi sponsorami akcji są firmy: Sanitec Koło Sp. z o.o., Tubądzin Managment Group Sp. z o.o., Ferro S.A. Partnerzy akcji: Heban Sp. z o.o.Sp.k., Benjamin Moore Polska Sp.z o.o., Forum Rad Rodziców. Patronat nad przebiegiem akcji sprawuje Małopolska Okręgowa Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej.

azienka 6-latka": motto przyświecające akcji

Dbajmy o nasze dzieci, wspólnie podnosząc jakość przestrzeni wokół nich. Inicjatorzy Akcji marzą, by zagwarantować sześciolatkom bezpieczeństwo i należytą higienę, pomagając dostosować placówki szkolne do zmian wprowadzanych w szkolnictwie. Pamiętajmy, że szkoła uczy również higieny i estetyki. To, czego nauczymy dzieci teraz, zaprocentuje w przyszłości gdy jako dorośli już ludzie będą budować świat wokół nas.

azienka 6-latka": rozpoczęte działania

Na pierwszy ogień akcji „łazienka 6-latka” idą łazienki w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 51 mieszczącego się przy ul. Kijowskiej 8 w Krakowie. W ramach Akcji przeprowadzono warsztaty projektowe z dziećmi. Na warsztatach powstały koncepcje aranżacji łazienek, które zostały rozwinięte do profesjonalnych projektów architektonicznych i będą zrealizowane w najbliższym czasie.

Organizatorzy zapraszają do akcji „ łazienka 6-latka” wszystkich producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych oraz wszystkich tych, którzy chcą wesprzeć inicjatywę i dać dzieciom możliwość bezpiecznego rozwoju!

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE