ŁADNA łazienka W BLOKU. Elegancki projekt łazienki ZDJĘCIA

2013-05-13 14:08 Dominika Olszyna|Redakcja

Ładna łazienka w bloku jest elegancka i utrzymana w kolorze bieli i grafitu. Charakter wnętrza tworzą dodatki, a projekt łazienki zakłada, że można je dowolnie zmieniać. Błękitne akcenty przełamują monotonię kolorystyczną i ożywiają wnętrze łazienki w bloku.

W projekcie łazienki w bloku zdecydowano się na dwa kolory: biel i grafit. W naturalny sposób nawiązują one do stylizacji całego mieszkania, utrzymanej w podobnych odcieniach. Mała łazienka jest urządzona nowocześnie i prosto, wszystkie akcesoria są schowane.

Łazienka w bloku: pomysł na całe mieszkanie

Urządzając mieszkanie architekt rozpoczął od rozmów o projekcie łazienki. Zastosowana w aranżacji łazienki grafitowo-biała kolorystyka miała konsekwentnie powracać w pozostałych pomieszczeniach. W projekcie łazienki w bloku płytki w kolorze grafitu imitujące kamień połączono z neutralnymi dużymi białymi płytkami o matowym wykończeniu. Zabudowa meblowa w łazience kryje pralkę, kosz na brudną bieliznę i detergenty. Dzięki temu łazienka wygląda nowocześnie, i jednocześnie jest funkcjonalna.

Galeria: pomysły na ładną łazienkę w bloku >>>

Opracowując projekt łazienki zadbano także o dobre oświetlenie. Punktowe oświetlenie zamontowane w suficie równomiernie oświetla wnętrze łazienki, a dodatkowym źródłem światła jest niewielkie okno. Dzięki temu łazienka w bloku jest jasna i widna. Biały kolor w projekcie łazienki dodatkowo optycznie powiększył wnętrze, a odbicie w lustrze podwaja efekt. Zastosowanie dwóch kolorów bazowych w projekcie łazienki sprawiło, że jest ona uporządkowana, a łazienka w bloku nabrała eleganckiego charakteru.