Fioletowa łazienka: modna aranżacja łazienki - ZDJĘCIA

2013-06-19 9:56

Aranżacja łazienki z przewagą koloru fioletowego będzie wyglądała ciekawie, jeśli połączymy go z białymi lub brązowymi dodatkami. Fioletowa łazienka to odważna aranżacja. Fiolet pasuje zarówno do stylowej, jak i nowoczesnej łazienki! W galerii: zdjęcia łazienki w kolorze fioletowym.

Aranżacja łazienki w kolorze fioletowym nada wnętrzu eleganckiego charakteru. Fioletowy to kolor, który sama w sobie jest glamour, ładnie ubarwi i ożywi łazienkę. Wybraliśmy zdjęcia fioletowych łazienek.

Aranżacja: fioletowa łazienka

Marzy ci się fioletowa łazienka? Możesz się zdecydować na aranżację łazienki w stylu total look – czyli zarówno płytki i ściany są w odcieniach fioletu. Jeśli uda nam się do tego zdobyć fioletową ceramikę, efekt będzie zniewalający! Taki fioletowy total look w aranżacji modnej łazienki koniecznie należy odświeżyć dodatkami – białymi ręcznikami i elementami wyposażenia.

Fioletowy kolor do łazienki małej i dużej

Aranżacja łazienki w kolorze fioletowym dobrze sprawdzi się w małych i większych łazienkach. Do małych wnętrz polecamy jaśniejsze odcienie fioletu, bo ciemny kolor optycznie zmniejszy i tak już małe wnętrze. W małych łazienkach fioletowy doskonale sprawdzi się w dodatkach. Będzie wyraźnym i ciekawym akcentem na tle wiodącej bieli.

Fioletowe ściany w łazience

Fioletowa aranżacja łazienki dobrze łączy się z czekoladowym brązem i bielą. Fioletowa łazienka będzie wyglądać modne i glamour. Fioletowy może występować tylko w dodatkach lub możemy się zdecydować na fioletowy kolor ścian, na których nie ma płytek. W fioletowej aranżacji łazienki dobrze jest zdecydować się na 2 barwy towarzyszące, aby nie wprowadzać kolorystycznego chaosu.

Zobacz w galerii aranżacje łazienki z fioletem!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE