Deskowanie na ścianie: łazienka na poddaszu z drewnem na ścianie

2016-07-03 14:02 Redakcja

Łazienka na poddaszu z efektem łączącym style! Deskowanie ściany nad wanną drewnem z odzysku usupełnione stylizowanym na beton gresem połączyło w aranżacji łazienki na poddaszu cechy skrajne: surowość i ciepło. Zobaczcie jak drewno i beton w aranżacji łazienki połączyły w jednym wnętrzu styl brutalistyczny z rustykalnym.

Drewno na ścianie w szarej łazience na poddaszu zdominowało surowy, rustykalny styl wnętrza. Niezwykły efekt dało deskowanie ściany nad wanną drewnem z odzysku. Odpowiednio oczyszczone, podbarwione i zaimpregnowane przed działaniem wilgoci zdominowało wnętrze łazienki na poddaszu. 

Drewno na ścianie: drugie życie drewna

Drugie życie starych desek porozbiórkowych na ścianie w aranżacji łazienki na poddaszu dało efekt aranżacji inspirowanej stylem wiejskim, rustykalnym jednak w niezwykle nowoczesnej interpretacji. Drewniane belki konstrukcyjne ciekawie wkomponowano w przestrzeń łazienki, tworząc linię oddzielającą część kąpielową (z wanną i umywalką) od toaletowej. Prosta i biała ceramika nie zakłuca głównej osi wizualnej projektu, a proste lustro nawiązuje do równie prostego okna dachowego.

Łazienka na poddaszu: czuły barbarzyńca

W chłodnym towarzystwie stylizowanych na beton płyt gresowych obudowy wanny oraz jako wykończenie pozostałych ścian i podłogi, pogodzono w aranżacji łazienki na poddaszu surowość i ciepło, styl brutalistyczny z rustykalnym.