Brodzik GEBERIT SESTRA – inspiracja naturą w nowoczesnej formie

2020-05-27 13:00 Barbara Ruppel
Brodzik Geberit SESTRA
Autor: materiały prasowe Geberit Brodziki GEBERIT SESTRA to połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalnością i wygodą użytkowania.

Minimalizm i elegancja. Wytrzymałość i uniwersalność. Bezbrodzikowe natryski to wizytówka nowoczesnych łazienek, warto więc zadbać, by nie tylko dobrze wyglądały, ale również zapewniały wygodę podczas użytkowania. Te wymagania spełnia seria brodzików GEBERIT SESTRA.

Brodzik GEBERIT SESTRA wykonany jest z masywnego i niezwykle trwałego materiału łączącego mineralny proszek (zmielone naturalne minerały) i żywicę syntetyczną. Dzięki temu brodzik cechuje się wygodną, strukturalną powierzchnią użytkową. Ponadto, wydłużony korek spustowy dyskretnie wpasowuje się w kanał odpływowy, zapewniając większą wydajność. Materiał, z którego wykonany jest brodzik SESTRA, pokryty jest powłoką żelkotową, która jest odporna na działanie czynników mechanicznych i szkodliwych czynników atmosferycznych, w tym promieniowania UV.

Brodzik Geberit SESTRA
Autor: materiały prasowe Geberit Brodzik GEBERIT SESTRA wykonany jest z solidnego materiału pokrytego powłoką antypoślizgową.

Jedną z największych zalet brodzika GEBERIT SESTRA jest możliwość wyboru spośród kilku sposobów montażu. Konstrukcja brodzika pozwala na całkowite lub częściowe wpuszczenie w posadzkę, a także montaż bezpośrednio na podłożu (do 4 cm nad gotową podłogą) lub na podwyższeniu (na nóżkach). Brodzik SESTRA przystosowany jest również do potrzeb osób z niepełnosprawnością. W takich przypadkach brodzik powinien mieć przynajmniej 90 cm długości i szerokości. Najlepiej, by został wpuszczony w posadzkę na min. 2 cm lub zamontowany bezpośrednio na podłożu ze specjalnym podjazdem.

Brodzik Geberit SESTRA
Autor: materiały prasowe Geberit Brodziki dostępne są w trzech kolorach, do których łatwo można dobrać płytki podłogowe w podobnym odcieniu.

Ultra płaskie i eleganckie brodziki z serii SESTRA dostępne są w 3 kolorach: białym, szarym i grafitowym. Inspirowana naturą gama barwna pozwala dopasować brodzik do łazienki w każdym stylu i kolorze. W kwestii rozmiarów również mamy dużą dowolność – brodziki dostępne są w 9 rozmiarach. Prostokątne modele o długości między 100-160 cm i szerokości 80 i 90 cm oraz modele kwadratowe o wymiarach 90 x 90 cm. Warto wspomnieć, że płytę brodzika można bez problemu przyciąć i dopasować jej kształt do metrażu łazienki.

Brodzik Geberit SESTRA
Autor: materiały prasowe Geberit Szerokie możliwości montażu brodzików SESTRA to jedna z ich największych zalet.

Czyszczenie brodzików GEBERIT SESTRA jest proste i szybkie, nie wymaga skomplikowanych zabiegów konserwatorskich i długich godzin szorowania. Dzięki specjalnej powierzchni, do wyczyszczenia brodzika SESTRA wystarczy miękka szmatka i woda. W przypadku większych zabrudzeń dobrze sprawdzi się łagodny środek czyszczący. By usunąć włosy i nieczystości z odpływu filtr koszyczkowy, znajdujący się pod korkiem okaże się niezastąpioną pomocą. Decydując się na brodzik GEBERIT SESTRA, należy pamiętać o dokupieniu syfonu marki GEBERIT, który nie jest częścią zestawu. Więcej informacji na www.geberit.pl.

Brodzik Geberit SESTRA
Autor: materiały prasowe Geberit