Wystrój kuchni w kolorze cappuccino. Ciekawy projekt kuchni

2013-03-12 13:34

Wystrój kuchni stał się przytulny dzięki ciepłej barwie cappuccino. Projekt kuchni zakładał, że będzie wygodna i rodzinna. Udało się, a w wystroju kuchni dominują funkcjonalne blaty i nowoczesne sprzęty. Kolory kuchni to ciepłe barwy, tworzące przytulne wnętrza.

Trzyosobowa rodzina najlepiej się czuje w otoczeniu spokojnych beżów, jasnych brązów, szarości i takie wybrano kolory kuchni. Aby ożywić wystrój kuchni, w kilku miejscach pojawiły się turkusowe i fioletowe akcenty. Projekt kuchni łączy nowoczesność z klasyką. Stąd też w wystroju kuchni stal na frontach AGD, cokołach i uchwytach szafek spotyka się z lakierowanym szkłem okładziny ściennej, blatem z konglomeratu oraz drewnianymi meblami.

Praktyczny projekt kuchni

Projekt kuchni: Hanna Talarek (IN OUT Studio Projektowe). Najważniejsza podczas urządzania kuchni była funkcjonalność. W projekcie kuchni postawiono na długi blat roboczy, dużo miejsca do gotowania i przechowywania. Wystrók kuchni nabiera charakteru salonu. Podkreśla go kącik jadalniany z elegancko wyściełanymi krzesłami (IKEA), roleta rzymska w oknie (Decodore), a także ustawione na półkach książki i drobiazgi. Projekt kuchni przewidywał dolne szafki ustawione na planie litery U. System magic corner (wysuwane półki) pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń w narożnikach. W blacie nie widać łączeń. To zasługa żywicy, której użyto do zespolenia trzech tafli konglomeratu (sproszkowany kamień z żywicą poliestrową). Bateria zlewozmywakowa ma wylewkę chowana w blat, co przydaje się podczas otwierania okna. Kuchnię wypełniają rzędy podblatowych szafek. Prawy bok zamykają słupki – wysokie półki z półkami cargo, wbudowanym AGD. Wystrój kuchni jest ciepły i elegancki. Usunięcie z pola widzenia akcesoriów do gotowania otwiera drogę do ekspozycji dodatków kuchennych – ładnych naczyń czy książek kulinarnych.

Wystrój kuchni: kosztorys

meble kuchenne z blatem mebleeska.pl ok. 35 500 zł
lodówka Electrolux 2999 zł
piekarnik Electrolux 3199 zł
zmywarka Electrolux 2999 zł
płyta grzewcza Electrolux 2099 zł
okap Electrolux 1999 zł
kuchenka mikrofalowa Electrolux 2699 zł
bateria Blanco 1490 zł

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022