STÓŁ W KUCHNI. Kolaż na stole. Zrób to sam - cerata na stół

2013-06-19 9:49

W zrób to sam udowadniamy, że sens istnienia dzisiejszego wzornictwa to ułatwianie i upiększanie życia. Idąc tym tropem, proponujemy prosty sposób wykonania odpornego na zabrudzenia oraz „smakowicie” ozdobionego nakrycia stołu. Cerata na stół: zrób to sam!

Potrzebne materiały
  • cerata przezroczysta, 16 zł/m, Jysk
  • kalka,
  • taśma dwustronnie klejąca,
  • nożyczki,
  • klej do papieru,
  • wydruki, wycinki, zdjęcia, rysunki - wg własnego pomysłu

Cerata na stół wyszła ostatnio z mody, ale już szykuje się do wielkiego powrotu! Rozpoznawalne na całym świecie desenie takich marek, jak Marimekko i Orla Kiely pojawiły się na obrusach z plastiku. W zrób to sam pokazujemy jak zrobić samodzielnie ceratę na stół. Tak ozodobiony blat stołu będzie ładną dekoracją wnętrza.

Zrób to sam: cerata na stół

Cerata na stól, czyli koniec z wywabianiem plam i krochmaleniem obrusów.W zrób to sam przedstawiamy pomysł na dekoracyjny blat stołu: zobaczcie jak go zrobić. Do zrobienia naszego nakrycia stołu potrzebna będzie transparentna cerata i to, co zechcesz pod nią wyeksponować, choćby ramka ze zdjęciem. Dekorację łatwo zmienisz, wsuwając pod ceratę np. przepisy kulinarne albo zdjęcia. Do wspólnej zabawy zaproś dzieci, niech zrobią galerię swoich prac. W celu uzyskania bardziej poważnego i jednolitego efektu możesz użyć fragmentu tapety lub tkaniny w ulubionym wzorze. Instrukcja krok po kroku: zrób to sam - w galerii zdjęć.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE