Stylowy ekspres do kawy

 Ekspres do kawy NESCAFE

Kolejny kolorowy sprzęt AGD podbija rynek. Ten wyjątkowy ekspres do kawy zaprojektowany został przez Agathe Ruiz de la Pradę i charakteryzuje się... pełnią kolorów. Kawa z NESCAFE Dolce Gusto Piccolo będzie na pewno dobra, ale sam ekspres sprawi również, że kuchnia dosłownie rozbłyśnie wieloma odcieniami.

 Ekspres do kawy NESCAFE

Sprzęt AGD: limitowana wersja ekspresu

Ekspres do kawy może być stylowym i modnym dodatkiem do kuchni. Taki właśnie jest NESCAFE Dolce Gusto Piccolo, który zawsze będzie zwracał na siebie uwagę, niezależnie od miejsca, w którym zostanie ustawiony. Taki stylowy ekspres nada naszemu mieszkaniu nowoczesny wygląd. Agatha Ruiz de la Prada zadbała, by to małe dzieło sztuki było naprawdę unikatowe. - Ponieważ uwielbiam zabawę kolorami i kształtami, przygotowałam projekt, który przykuwa wzrok, a przy tym emanuje radością i dobrą energią - stwierdza projektantka.

Sprzęt AGD: kawa jak z kawiarni

Za pomocą ekspresu do kawy NESCAFE Dolce Gusto Piccolo można stworzyć całą gamę gorących i zimnych napojów - między innymi Espresso, Latte Macchato, Cappuccino czy po prostu słodką czekoladę. Kawę robi się szybko i łatwo. Wystarczy włożyć kapsułkę i nacisnąć dźwignię, by po chwili móc pić ulubioną kawę.

Sprzęt AGD: ekspres pod ciśnieniem

NESCAFE Dolce Gusto Piccolo jest dopracowany. Specjalnie robione do niego kapsułki, oraz ciśnienie 15 barów, które wykorzystuje ten ekspres do kawy, gwarantują że kawa będzie dobra. Z tym ekspresem można również zadbać o oszczędzanie energii, gdyż wyłącza się sam. Czyżby idealny ekspres dla zapominalskich?

Ocena: 0
Tekst: Redakcja

POLECANE ARTYKUŁY