Ekspres do kawy w odważnych kolorach

 Ekspres do kawy

Coraz większą popularnością cieszy się kolorowy sprzęt AGD. Naprzeciw temu trendowi wychodzi Lavazza wypuszczając na rynek ekspres do kawy w aż siedmiu kolorach. Takie ekspresy sprawią, że i kuchnia będzie ładnie wyglądać, i ulubiona kawa o poranku będzie jeszcze lepsza.

 Ekspres do kawy

Sprzęt AGD: kolorowy ekspres do kawy

Jeśli jesteś fanem porannej kawy, to mamy coś idealnie dla Ciebie. Oto LAVAZZA A MODO MIO - designerski ekspres do kawy, który rozjaśni i ozdobi każdą kuchnię. Zrobi za pomocą swoich barw. Ekspres może bowiem przybrać osiem różnych kolorów: czarny, czerwony, biały, stalowy, różowy, błękitny, pomarańczowy oraz zielony. Zaparzona w nim kawa sprawi, że znajomy aromat porannej kawy dotrze do każdego pomieszczenia w domu

 Kolorowy ekspres do kawy

Sprzęt AGD: poranna kawa w całym domu

Kawa pobudza zmysły i przywodzi na myśl miłe wspomnienia, dlatego warto zakupić ekspres LAVAZZA. Dla siebie, lub w prezencie dla znajomych. Taki gadżet ucieszy każdego fana kawy i nowoczesnych aranżacji wnętrz. Intensywny kolor, lekkość i miłe dla oka wzornictwo - oto designerski sprzęt AGD. Do tego LAVAZZA A MODO MIO jest naprawdę łatwy w obsłudze i czysty w użyciu. Tajemnicą dobrego smaku są oryginalne mieszanki kawy LAVAZZA zamknięte próżniowo w kapsułkach. A smaków do wyboru mamy aż siedem.

Sprzęt AGD: nowinki techniczne

Ekspres do kawy LAVAZZA A MODO MIO ma już w sobie dyszę do podgrzewania i spieniania mleka. Jednak dodatkowo można dokupić również specjalną przystawkę do ubijania mleka, która nosi dumną nazwę "mleczna wyspa". Dzięki temu nasz ekspres sprawi, że w domu będziemy zdolni przygotować sobie cappuccino czy caffe latte z puszystą pianką. Taką samą jaką zazwyczaj uraczają nas w kawiarniach.

Ocena: 0
Tekst: Redakcja

POLECANE ARTYKUŁY