PROJEKT NOWOCZESNEJ KUCHNI: Jaki sprzęt AGD i dodatki wybrać

2013-05-21 9:27

Nowocześnie zaprojektowana i wyposażona kuchnia opiera się na harmonii mebli, sprzętów AGD i dodatków. Urządzenia wykończone w stali nierdzewnej wprowadzają do niej luksus, szlachetny połysk i zgodne z wzornictwem zaawansowane technologie.

Spis treści

  1. Stylowa maszyneria ze stali nierdzewnej
  2. Lodówka z funkcją - ułatwiają pracę i oszczędza czas

Jeszcze do niedawna sprzęty AGD były wyposażeniem kuchni zapomnianym przez projektantów. Na szczęście to już przeszłość. Nowoczesne, designerskie urządzenia, jak lodówka side-by-side Samsung, przyciągają wzrok i dzięki różnym funkcjom ułatwiają codzienne obowiązki, a także gwarantują świetną zabawę podczas towarzyskich spotkań.

Stylowa maszyneria ze stali nierdzewnej

Aby nie zakłócić harmonii geometrycznych form, w kuchni użyto sprzętów ze stali nierdzewnej. Piekarnik ma chowane pokrętła, a płyta indukcyjna tworzy połyskującą taflę na powierzchni marmurowego blatu. Lodówkę umieszczono celowo w podświetlonej wnęce. W trakcie imprez może grać główną rolę dzięki kostkarce do lodu, dystrybutorowi wody i otwieranemu od zewnątrz barkowi.

Lodówka z funkcją - ułatwiają pracę i oszczędza czas

Duże rodziny, a także single docenią większą o 100 l pojemność lodówki czy system No Frost, który nie pozwala szronowi osadzać się na ściankach urządzenia i oszczędza czas potrzebny na rozmrażanie. Dodatkowym usprawnieniem jest szuflada delikatnego rozmrażania i szybkiego schładzania żywności.

Projektowanie wymarzonej kuchni jest trudną sztuką kompromisu. Lodówki Samsung ułatwią to zadanie. Nie trzeba już będzie rezygnować ani z nowoczesnych rozwiązań i wygody, ani z pięknego wzornictwa.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE