PROJEKT NOWOCZESNEJ KUCHNI: Jaki sprzęt AGD i dodatki wybrać

2013-05-21 9:27 mat. pras. Samsung

Nowocześnie zaprojektowana i wyposażona kuchnia opiera się na harmonii mebli, sprzętów AGD i dodatków. Urządzenia wykończone w stali nierdzewnej wprowadzają do niej luksus, szlachetny połysk i zgodne z wzornictwem zaawansowane technologie.

Jeszcze do niedawna sprzęty AGD były wyposażeniem kuchni zapomnianym przez projektantów. Na szczęście to już przeszłość. Nowoczesne, designerskie urządzenia, jak lodówka side-by-side Samsung, przyciągają wzrok i dzięki różnym funkcjom ułatwiają codzienne obowiązki, a także gwarantują świetną zabawę podczas towarzyskich spotkań.

Stylowa maszyneria ze stali nierdzewnej

Aby nie zakłócić harmonii geometrycznych form, w kuchni użyto sprzętów ze stali nierdzewnej. Piekarnik ma chowane pokrętła, a płyta indukcyjna tworzy połyskującą taflę na powierzchni marmurowego blatu. Lodówkę umieszczono celowo w podświetlonej wnęce. W trakcie imprez może grać główną rolę dzięki kostkarce do lodu, dystrybutorowi wody i otwieranemu od zewnątrz barkowi.

Lodówka z funkcją - ułatwiają pracę i oszczędza czas

Duże rodziny, a także single docenią większą o 100 l pojemność lodówki czy system No Frost, który nie pozwala szronowi osadzać się na ściankach urządzenia i oszczędza czas potrzebny na rozmrażanie. Dodatkowym usprawnieniem jest szuflada delikatnego rozmrażania i szybkiego schładzania żywności.

Projektowanie wymarzonej kuchni jest trudną sztuką kompromisu. Lodówki Samsung ułatwią to zadanie. Nie trzeba już będzie rezygnować ani z nowoczesnych rozwiązań i wygody, ani z pięknego wzornictwa.