Projekt kuchni: biała kuchnia z wyspą kuchenną

2014-05-27 12:30

Aranżacja kuchni z wyspą kuchenną to idealne rozwiązanie dla osób dysponujących dużą przestrzenią. Wyspa odpowiednio zaprojektowana i rozbudowana może pełnić funkcję pełnowartościowej kuchni lub być jedynie łącznikiem strefy dziennej z kuchenną, jednocześnie wyznaczając granicę w otwartych pomieszczeniach. Prezentujemy aranżację białej kuchni z wyspą kuchenną!

Wyspa kuchenna to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie w dużych, otwartych przestrzeniach. Cenią ją osoby kochające gotowanie, lubiące towarzystwo w kuchni, czy po prostu miłośnicy oryginalnych, nieco designerskich wnętrz. Prezentujemy projekt kuchni z funkcjonalną wyspą kuchenną, która jest łącznikiem stref, będąc jednocześnie wyznacznikiem ich granic. Aranżacja kuchni jest nowoczesna, w modnym białym kolorze.

Nowoczesna kuchnia z wyspą kuchenną

Architektki z pracowni Za murami za dachami zaprojektowały białą kuchnię z wyspą kuchenną. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie. Nowoczesna kuchnia ma uporządkowaną przestrzeń i wystrój. Zdecydowano się na surowe, lakierowane na biało fronty zabudowy kuchennej, betonową posadzkę i ścianę w kolorze ciemnoszarym. Pozornie chłodny zestaw wyposażenia kuchni, ocieplono jednak drewnem w ciepłym kolorze. Wolną przestrzeń pomiędzy wiszącymi szafkami a blatem zapełniono prywatnymi fotografiami domowników. Takie rozwiązanie nadaje aranżacji nowoczesnej kuchni prawdziwie indywidualny charakter. Połyskliwe fronty kuchennej zabudowy odbijają światło, dzięki czemu wnętrze kuchni wydaje się optycznie przestronniejsze i jeszcze większe. Niezbędne sprzęty kuchenne zostały sprytnie ukryte za licznymi szafkami i szufladami. Idealnym dopełnieniem nowoczesnej aranżacji kuchni z wyspą są drewniane blaty nadające całości niezwykłego stylu i elegancji.

Nasi Partnerzy polecają