Projekt kuchni: biała kuchnia z elementami w stylu industrialnym. GALERIA INSPIRACJI!

2016-02-17 17:43 Monika Czerwińska-Konarska

Projekt kuchni może być w konkretnym stylu, ale może być także eklektyczny. Projekty kuchni mogą też być w stylu nowoczesnym z elementami w stylu industrialnym.  Zobaczcie GALERIĘ 11 INSPIRACJI jak drobnymi detalami, lampami lub pojedynczymi meblami nadać nowoczesnej kuchni modny styl industrialny.

Okazuje się, że po wielu latach nadal najchętniej wybieramy białe kuchnie. Jednak często okazuje się, że są do siebie bardzo podobne. Dlatego zaczynamy szukać pomysłów jak niewielkim nakładem pracy i kosztów odmienić białą kuchnię. Okazuje się, że dobrym pomysłem są detale w stylu industrialnym. Przemysłowe lampy w metalowych klatkach, drewniane stoły na podstawach z rur stalowych czy tak lubiany ostatnio beton. Możliwości szybkiej odmiany białej kuchni na ta w stylu industrialnym jest naprawdę mnóstwo!

Aranżacja kuchni: dodatki w stylu industrialnym

Projekt kuchni w stylu industrialnym wymaga naprawdę wyselekcjonowanych mebli i dodatków. Niektórzy uważają, że tylko oryginalne elementy się liczą i szukają takich na aukcjach i targach. Ale większości z nas wystarczą elementy inspirowane stylem industrialnym, wykonane współcześnie. I tak do projektu kuchni w stylu nowoczesnym  wystarczy dołożyć lampy w stylu industrialnym i kuchnia jakich wiele nabiera zupełnie innego charakteru. Bardzo przydają się także krzesła, stołki i hokery w stylu industrialnym. A połączone ze starym drewnianym stołem to już klasyka gatunku stylu industrialnego w kuchni. Ciekawym elementem, rzadko wykorzystywanym w projektach kuchni w stylu industrialnym jest szkło zbrojone.  Elementami niemalże obowiązkowymi  w stylu industrialnym są beton, stal i żeliwo. Żeliwo i stal najczęściej zobaczymy jako belki konstrukcyjne we wnętrzu lun w podstawie stołu i półwyspu. Beton pojawia się na ścianach, blatach kuchennych, lampach i na frontach szafek.

Zobacz: aranżacja wnętrz z elementami stylu industrialnego