Nowoczesna kuchnia: fioletowa wyspa kuchenna z prawdziwego wnętrza!

2014-05-14 12:02

Liliowy odcień wyspy kuchennej zdeterminował wnętrze fioletowej kuchni. Nowoczesna zabudowa kuchenna i drewniane akcenty starych mebli czynią fioletową kuchnię prawdziwie eklektyczną mieszanką stylów: prowansalskiego, toskańskiego i... podlaskiego.

Spis treści

  1. Fioletowa kuchnia: wejście wprost z ogrodu
  2. Fioletowa kuchnia: liliowa wyspa kuchenna
  3. Fioletowa kuchnia: grafitowa zabudowa

Nowoczesne meble i wyposażenie zdeterminowanej liliową wyspą kuchenną fioletowej kuchni, przeplatają się tu z drewnianymi dodatkami starych mebli i sentymentalnymi pamiątkami właścicieli. Aż trudno uwierzyć, że wnętrze nowoczesnej kuchni utrzymane w stonowanych szarościach może być tak przytulne. A jednak! Prezentujemy ciekawy pomysł na urządzenie nowoczesnej kuchni z wyspą. Obejrzyjcie zdjęcia kuchni w galerii.

Fioletowa kuchnia: wejście wprost z ogrodu

Fioletowa kuchnia ma dość oryginalne kolory zabudowy, jak i sufitu. Do fioletowej kuchni wchodzi się wprost z ogrodu, stąd betonowa posadzka dominuje na podłodze - jest efektowna i łatwa w czyszczeniu. Przy wejściu do kuchni, w dekoracyjnej wnęce wyklejonej tapetą Christana Lacroix, znalazł schronienie wieszak. Prawie go nie widać, ale o to właśnie chodziło. Ważniejsze są różowe dodatki wspierające kolor wyspy kuchennej stojącej opodal.

Fioletowa kuchnia: liliowa wyspa kuchenna

Liliowy mebel (wolno stojąca wyspa kuchenna) z firmy Lube wyznacza granicę strefy kuchennej. Kształt i kolor bufetu (wyspy kuchennej) tak urzekł panią domu, że kupiła go, zanim w ogóle miała kuchnię. Na blacie ulokowała płytę do gotowania i zlew. W tej części nowoczesnej kuchni ciemny sufit nawiązuje do betonowej podłogi. Dywanik w kuchni leży specjalnie dla psa, który lubi towarzyszyć swojej pani.

Fioletowa kuchnia: grafitowa zabudowa

Grafitowy kombajn to druga część kuchennej zabudowy (Lube). Ta zabudowa kuchenna absolutnie minimalistyczna, niekonwencjonalna to rozwiązanie, które okazało się idealne. Doskonale mieści niewielką kolekcję naczyń i garnków. Obok okazałych, lakierowanych mebli kuchennych znalazła się stara, stylowa szafeczka przywieziona z Podlasia. Płynne przejście z fioletowej kuchni do otwartego salonu ze ścianą w kolorze wina oraz ogromna rola kwiatów we wnętrzu przydają aranżacji nowoczesnej kuchni prawdziwie toskańskiej aury.

Fioletowa wyspa kuchenna z prawdziwego wnętrza!
Autor: Yassen Hristov Absolutnie minimalistyczny grafitowy kombajn to druga część kuchennej zabudowy (Lube).
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE