Ładna aranżacja kuchni z jadalnią: nowoczesna kuchnia w brązach

2024-04-24 15:41

Aranżacja kuchni jest nowoczesna i funkcjonalna. Kuchnia z jadalną utrzymana jest w barwach brązu, beżu i bieli. Nowoczesna kuchnia jest otwarta na jadalnię i pobliski salon.

Nowoczesna kuchnia mieści się w domu jednorodzinnym. Aranżacja kuchni jest prosta i funkcjonalna, a kolorystyka nawiązuje do spokojnych barw pozostałych pomieszczeń.

Aranżacja kuchni: barwy ziemi

W aranżacji kuchni dominują odcienie brązu i biel. Zabudowa kuchenna wykonana jest z ciemnobrązowego drewna i tylko górne szafki i boki dolnych utrzymane są w połyskującej bieli. Nowoczesne oświetlenie i chromowane sprzęty nadają kuchni nieco surowości. Symetrycznie rozmieszczone białe i brązowe elementy wnętrza stworzyły ciekawą aranżacje przestrzeni.

Ciekawa aranżacja kuchni z jadalnią

Duży jadalniany stół z plecionymi krzesłami zdecydowanie ocieplił aranżację kuchni. Jasny kolor mebli ładnie koresponduje z podłogą w naturalnym kolorze drewna. Jedynie w części kuchennej na podłodze położono funkcjonalne płytki. Duże okno w kuchni sprawia, że jest ona dobrze doświetlona, a aranżacja kuchni z meblami w mocnym ciemnym brązie nie wydaje się zbyt ciemna.