Nowa bateria Atlas Neo Sensor – odkręć wodę bezdotykowo

2021-03-01 14:18 Materiał sponsorowany

Nowoczesne technologie potrafią znacznie ułatwić nam życie i codzienne korzystanie z domowych sprzętów. Jednym z nich jest bateria hybrydowa Franke Atlas Neo Sensor, którą możemy uruchomić za pomocą mieszacza lub bezdotykowo ruchem dłoni. To ogromne udogodnienie, które sprawdzi się zwłaszcza w obecnych czasach, gdy na pierwszym miejscu stawiamy higienę i dbałość o środowisko.

Bateria Franke
Autor: materiały prasowe FRANKE

Spis treści

  1. Bezdotykowa bateria FRANKE Atlas Neo Sensor
  2. Funkcjonalność i estetyka na pierwszym miejscu
  3. Dla dobra planety
  4. Wybierz ulubioną temperaturę wody
  5. Nowoczesny design 

Bezdotykowa bateria FRANKE Atlas Neo Sensor

Nowa bateria FRANKEAtlas Neo Sensor została wyposażona w czujnik podczerwieni. By uruchomić strumień wody, nie musimy niczego dotykać - wystarczy zbliżyć do baterii dłoń na odległość max. 7 cm, a woda popłynie zwartym, mocnym strumieniem. Wygodę tego rozwiązania na pewno docenią miłośnicy gotowania - bateria zawsze pozostanie czysta, nawet gdy nasze ręce będą pokryte surowym ciastem!

Funkcjonalność i estetyka na pierwszym miejscu

Tworząc baterię Atlas Neo Sensor specjalistom marki FRANKE zależało, by stworzyć produkt, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Z jednej strony subtelna i elegancka forma baterii Atlas Neo Sensor marki FRANKE doskonale wpisuje się w trendy współczesnego wzornictwa. Z drugiej - jej użytkowanie pozwala łatwiej zachowywać w kuchni higienę, zmniejszyć zużycie wody i szybciej wykonywać bieżące czynności. 

Bateria Atlas Neo Sensor marki FRANKE
Autor: materiały prasowe FRANKE Bateria Atlas Neo Sensor marki FRANKE

Dla dobra planety

Bateria Atlas Neo Seonsor marki FRANKE to produkt, który dba o naszą planetę i przy okazji o nasz portfel! Woda uruchomiona sensorem będzie płynąć przez 30 sekund, a więc wystarczająco, by umyć ręce czy opłukać warzywa. W każdej chwili możemy ją zakręcić, zbliżając dłoń lub używając mieszacza. To my kontrolujemy zużycie wody, a nasze codzienne wybory w tym zakresie przyczyniają się do poprawy stanu planety! Co więcej, gdy nie marnujemy drogocennej wody, korzysta na tym również nasz portfel. Zaoszczędzone na rachunkach pieniądze możemy przeznaczyć na inne, drobne przyjemności.

Franke bateria
Autor: materiały prasowe FRANKE Bateria Atlas Neo Sensor marki FRANKE

Wybierz ulubioną temperaturę wody

To jeszcze nie wszystko. W bezdotykowej baterii FRANKE możemy ustawić preferowaną przez nas temperaturę wody. Już nie musimy za każdym razem ustawiać optymalnej temperatury - bateria zapamiętuje nasz wybór. Oczywiście, zawsze możemy zmienić temperaturę lub regulować ją na bieżąco ręcznie za pomocą mieszacza.

Dodatkowo konstrukcja baterii zapewnia laminarny, krystaliczny i ograniczający rozpryski strumień wody, a wyciągana wylewka pozwala precyzyjnie nim kierować, ułatwiając mycie naczyń czy sporego nawet zlewozmywaka.

Bateria Atlas Neo Sensor marki FRANKE
Autor: materiały prasowe FRANKE Bateria Atlas Neo Sensor marki FRANKE

Nowoczesny design 

Nowa bateria kuchenna Franke jest rozwinięciem popularnego modelu Atlas Neo. Nowoczesna, minimalistyczna forma będzie ozdobą każdej kuchni, a dyskretnie umiejscowiony w korpusie czujnik harmonijnie skomponuje się z linią baterii.

Bateria FRANKE Atlas NEo Sensor dostępna jest w dwóch najbardziej cenionych obecnie wykończeniach: stali szlachetnej i czarnej stali szlachetnej z odporną na uszkodzenia powłoką PVD. I co najważniejsze: elektroniczny czujnik nie wymaga podłączenia do gniazdka, do jego zasilania wystarczą 4 baterie alkaliczne 1,5 V AA.

Bateria Atlas Neo Sensor marki FRANKE
Autor: materiały prasowe FRANKE Bateria Atlas Neo Sensor marki FRANKE

Baterię Atlas Neo Sensor zaprojektowana została do kuchni, która tętni życiem i intensywnie pracuje - czyli do kuchni, która stała się naszą codziennością. To kolejne wielofunkcyjne urządzenie, które ma nam pomóc w codziennych sytuacjach i ułatwić nawet najbardziej błahe prace. Jednym słowem, bateria FRANKE ma być zawsze gotowa do pomocy. I taka właśnie jest! Więcej informacji o baterii: https://fran.ke/dVOjyvH

Kuchnia i jadalnia w jednym