Neil Patrick Harris zrobił jeden błąd podczas projektowania swojej kuchni. Też uważaj, żeby go nie popełnić!

2022-10-05 12:00

Neil Patrick Harris, aktor znany z kultowego serialu “Jak poznałem waszą matkę”, chętnie dzieli się w mediach społecznościowych tym, co się aktualnie dzieje w jego życiu. Obecnie przeprowadza remont w swoim domu w East Hampton na Long Island w stanie Nowy Jork i przy okazji opowiada, jakie błędy zdarzyło mu się popełnić podczas projektowania kuchni.

Neil Patrick Harris
Autor: instagram.com/nph

Harris w East Hampton mieszka razem ze swoim mężem Davidem Burtką oraz ich dwójką dzieci. Rodzina posiada również kamienicę w nowojorskim Harlemie, jednak aktor nie do końca był zadowolony ze swoich wyborów, jakich dokonał przy projektowaniu kuchni. Postanowił przestrzec swoich fanów, fanów, by nie popełnili błędu, jaki on zrobił podczas wyboru wyspy kuchennej. O co chodziło? 

Mimo że aktor w swoim mieszkaniu miał sporą kuchnię, w której centrum stała gigantyczna wyspa, do tej pory nie może przeboleć, że jej blat nie był wypuszczony poza znajdujące się pod nią szafki. Gdyby z każdej strony był on nieco dłuższy, mogłoby się zmieścić przy nim aż sześć dodatkowych osób!

Faktycznie, wyspa kuchenna z powodzeniem może zastąpić stół kuchenny, jeśli blat będzie wystarczająco długi i oczywiście znajdzie się również pod nieco miejsca na nogi. Do tego potrzeba jednak kuchni o sporym metrażu, chyba że do kwestii wyspy i stołu podejdzie się w nieco bardziej kreatywny sposób, jak na poniższym zdjęciu. Wystarczy tylko z jednej strony przedłużyć blat, by uzyskać całkiem sporą powierzchnię roboczą, a przy okazji miejsce, przy którym można wygodnie usiąść.

Jak wygląda kuchnia Neila Patricka Harrisa?

Te wywody są świetną okazją, abyśmy rzucili okiem na kuchnię w domu Harrisa. Wzrok szczególnie przykuwają ciemne turkusowe meble, wpadające w nieco szary odcień, oraz ułożone w cegiełkę płytki utrzymane w podobnej kolorystyce. Aktor dobrał do nich proste, czarne uchwyty, a całości dopełniły białe blaty, które przy okazji rozświetliły pomieszczenie. Między meblami ustawiono tradycyjną, srebrną kuchenkę gazową. 

Na poniższym dość długim wideo, można zobaczyć ją w całej okazałości. Jej powierzchnia faktycznie robi wrażenie, a wyspa kuchenna jest naprawdę wielka. Uwagę przyciągają nie tylko wysokie sufity, czy piękne belki stropowe, ale też drewniana podłoga i stylowe oświetlenie.

Źródło: apartmenttherapy.com