Mała kuchnia w kolorze FIOLETOWYM i NIEBIESKIM + naklejki na sprzęt AGD - ZDJĘCIA

2013-06-07 15:40

Mała kuchnia otwarta na pokój jest kolorowa i funkcjonalna. Pomieściła nie tylko sprzęt AGD (w tym także zmywarkę) i zabudowę, ale też mnóstwo koloru. Na ściany kuchni i fronty szafek kuchennych wybrano kolor fioletowy i niebieski. Zmienił się także wygląd lodówki za sprawą super naklejki.

Podczas aranżacji małej kuchni liczy się każdy centymetr. Zabudowę kuchenną właściciele wymyślili sami. Skosy podpatrzyli w sklepie meblowym. Wykonania półek w kuchni podjął się kolega - Kuba Deda. Co ciekawe, fronty szafek kuchennych są pokryte lakierem nie meblowym, ale... samochodowym, półmatowym. Wybrali kolor gołębi, bo wydał się ciekawszy od pierwotnie zaplanowanej szarości. Poza tym niebieski ładnie się komponuje ze srebrnym blatem. Na ścianie nad blatem kuchennym zamiast glazury jest tafla hartowanego szkła. Pod nią ściana w kolorze fioletowym, na którą przyklejono wycięty na ploterze motyw - napis. Apetyczna treść wpisała się znakomicie w wystrój kuchni. W szybie odbija się okno, powiększając optycznie powierzchnię kuchni.

Naklejki na lodówkę

Zabrana z poprzedniego mieszkania lodówka odstawała od „szalonej” kuchni. Wypatrzone w sklepie internetowym Oklejgo.pl maty magnetyczne na sprzęt AGD przemieniły ją w lodówkę z humorem i w luzackim stylu. Naklejki można zdejmować i nakładać wiele razy, jest też możliwość zamówienia maty wykonanej z własnego zdjęcia.