Krzesła czyli stylowe meble potrzebne w kuchni

2009-05-12 2:00

Krzesła można dowolnie zestawiać, ale coś powinno je łączyć, tak by tworzyły zgrany zespół w kuchni. Zobacz jak my zestawiliśmy te stylowe meble. Dobraliśmy za każdym razem inne krzesła i stworzyliśmy kuchnię w trzech różnych stylach. Dzięki nim kuchnia i jadalnia nabiorą kolorytu.

Różne krzesła, idealna harmonia

Najlepsze jest towarzystwo mieszane. Na pierwszym zdjęciu dwa krzesła z plecionymi oparciami i toczonymi nogami dobrze wyglądają przy stylowym stole. W końcu to naprawde stylowe meble. Druga para wygląda, jakby przywędrowała tu prosto z kuchni. Jednak nie ma kompleksów. Prezentują się dobrze zarówno w kuchni jak i w jadalni. Zdobień mniej, ale meble nadal szlachetne. Wszystkie modele łączy upodobanie do solidności drewna i subtelności bieli. Kuchnia została subtelnie oddzielona, a każde krzesło zostało dobrze przemyślane.

W drugiej propozycji każde krzesło jest inne. Dwa krzesła pochodza z jadalni, jedno z salonu, a to mosiężne zostało przyniesione z ogrodu. Ale konsternacji towarzystwa nie będzie. Wspólne cechy rodowe wszystkich są aż nadto widoczne - esowato wygięte nóżki, zaokrąglone oparcia, ażurowe wypełnienia. Słowem - stylowe meble. Co za tym idzie, takie zestawienie daje niebanalny efekt. Dla miłośników mebli stylowych - nowych i wiekowych - świetny sposób na zaprezentowanie najładniejszych okazów.

W trzeciej aranżacji nie wiemy, jakie są naprawdę nasze krzesła. Każde kreuje się na gwiazdę filmową. A stary stół odzyskuje przy nich wigor. Pokrowiec odmieni oblicze starego krzesła, ozdobi skromny mebel, odświeży wygląd całej jadalni. Takie przebrania to świetny pomysł. Punkty ksero i studia fotograficzne wykonują podobne naklejki i fotonadruki na tkaninie.