Jarosław Bieniuk pokazał willę w Gdyni. Z okien rozciąga się widok na Bałtyk

2023-05-08 11:11

Jarosław Bieniuk z partnerką Zuzanną Pactwą i dziećmi mieszka w nowoczesnej willi w Gdyni. Były piłkarz rzadko publikuje zdjęcia swojej posiadłości, ale ostatnio zrobił wyjątek i pokazał fragment ogrodu oraz kuchnię. Z okien rozciąga się widok na Bałtyk.

bieniuk
Autor: instagram.com/jaretpalmer

Willa Jarosława Bieniuka w Gdyni

Jarosław Bieniuk na jednej z instagramowych rolek uchwycił moment powrotu swojej partnerki Zuzanny ze spaceru z psami. Fani piłkarza mogli przy okazji zobaczyć fragment posesji, na której stoi gdyńska willa piłkarza. 

Posiadłość otacza nowoczesne białe ogrodzenie z pionowymi stalowymi prętami. Brama wejściowa jest obudowana gładkim murem, a drzwi bramki dla kontrastu pokryto poziomymi stalowymi prętami, również w kolorze białym. 

Wychodząc przed dom Jarosław Bieniuk i jego najbliżsi mogą cieszyć oczy pięknymi widokami Bałtyku o każdej porze roku. To właśnie niedaleko willi sportowca biegnie popularny Bulwar Nadmorski. Do plaży można dotrzeć w kilka minut. 

bieniuk
Autor: instagram.com/jaretpalmer

Biała kuchnia

Jarosław Bieniuk urządził swoją kuchnię w stylu nowoczesnego minimalizmu. Przeważa tutaj biel, którą przełamują drobne akcenty kolorystyczne jak czerwona tablica na ścianie czy plecione podkładki na stole. W 90% kuchnia jest jednak biała. 

Pomieszczenie jest przestronne i podzielone na dwie strefy - gastronomiczną z szafkami i przestrzenią roboczą, a także oknami wychodzącymi bezpośrednio na Bałtyk, oraz jadalnią, gdzie stoi duży okrągły stół (w kolorze białym) na lekko pochylonych, smukłych nogach. 

Na szczególną uwagę w kuchni Jarosława Bieniuka zasługuje jeden z mebli kuchennej zabudowy. Biały, błyszczący korpus został ozdobiony po bokach intrygującym rzeźbieniem.

bieniuk
Autor: instagram.com/jaretpalmer

Jasny przedpokój

W przedpokoju gdyńskiej willi również króluje biel, choć w nie tak purystycznym wydaniu, co w kuchni. Kremowa tapeta na ścianie z subtelnymi wzorami tworzy doskonałe tło dla kolorowej grafiki. Minimalistyczne białe siedzisko zostało wyłożone miękkimi zielonymi poduszkami, dla większej wygody. 

bieniuk
Autor: instagram.com/jaretpalmer

Źródło: pudelek.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE