Industrialna kuchnia z jadalnią: nowoczesne wnętrze z cegłą w tle

2016-08-01 12:11 Anna Szeweluk

Czy we wnętrzu może być jednocześnie przytulnie i surowo? Projekt industrialnej kuchni z jadalnią udowania że tak! Ceglane ściany zostały ubrane w nowoczesną zabudowę i industrialne dodatki. Co wyniknęło z takiego połączenia? Zobaczcie..

W projekcie nowoczesnej kuchni zdecydowano się na jedną, wpólną przestrzeń. Industrialna kuchnia z jadalnią jest rozświetlone dzięki obecności dużych okien, rozciągających się na całej długości ściany. Wyjście na taras poprzedza część oranżeryjna we wnętrzu. Oto ciekawa aranżacja kuchni z jadalnią w stylu industrialnym.

Industrialna kuchnia z jadalnią: surowo i przytulnie

W części kuchennej na ścianie polożono białe płytki, przypominające kształtem cegiełki. Ciąg kuchenny został zaaranżowany jednorzędowo, z dodatkową wyspą kuchenną. Wyspa pełni rolę dodatkowego blatu roboczego – od strony kuchni i barku, przy którym można usiąść na wysokich hokerach – od strony jadalni.

Zobacz też: Aranżacja jadalni w stylu industrialnym >>>

Zabudowa kuchenna jest nowoczesna, malowana na wysoki połysk. Białe meble uzupełnione zostały o srebrne dodatki o charakterze przemysłowym. Całe wnętrze zostało ocieplone przez położenie drewnianej podłogi. Ściana w części jadalnianej obłożona została czerwoną cegłą. Drewniany stół oświetlają industrialne żarówki na kablach. Przy stole stanęły kultowe krzesła projektu Eamsów. W aranżacji połączono ze sobą dwa style: nowoczesny i przemysłowy. Dzięki konsekwencji – każdy mebel w projekcie kuchni z jadalnią sprawia wrażenie dokładnie przemyślanego.