Elegancka KUCHNIA GLAMOUR: projekt kuchni z połyskiem

2013-05-13 11:36

Kuchnia glamour urządzona w ciemych kolorach z połyskiem jest szykowna i ciekawa. Połysk czarnych kafelków i marmurowego blatu łagodzą meble w ciepłym kolorze drewna i jasne ściany. Projekt kuchni jest kobiecy i elegancki.

kuchnia glamour
Autor: Marcin Czechowicz

Spis treści

  1. Projekt kuchni: marmur i glamour
  2. Projekt kuchni: połysk

Projekt kuchni glamour jest ciekawy i oryginalny. Kuchnia mieści się w dużym starym domu i jest przestronna. Czarne połyskujące elementy mebli kuchennych i wykończenia dobrze komponują się z bielą ceglanej ściany oraz kolorem mebli z jasnego drewna.

Projekt kuchni: marmur i glamour

Wyspa kuchenna została przykryta granitowym blatem, dzięki czemu stała się wygodnym miejscem do spożywania posiłków dla całej rodziny. Kuchnia jest dobrze doświetlona – ma wysokie, duże okna. Ciekawe wykończenie ściany nad wyspą – ceglana ściana pomalowana na biało – podkreśla ciemny, ozdobny żyrandol w stylu glamour, który dodatkowo przydaje kuchni pałacowego charakteru.

Projekt kuchni: połysk

Grafitowa mozaika nad ciągiem roboczym łudzi oko trójwymiarem. W projekcie kuchni zastosowano elementy szafek z czarnego szkła, które zwielokrotniają przestrzeń. Blat to płytki podłogowe wykończone listwą dekoracyjną. Klucz w ramce ma 150 lat. Otwierał pierwsze drzwi domu właścicieli.Projekt kuchni jest kobiecy i bardzo szykowny. Udało się go uzyskać dzięki pomysłowemu połączeniu błyszczącej czerni z bielą i ciepłym brązem.

kuchnia glamour
Autor: Marcin Czechowicz
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE